Rüyada El Görmek

El rüya anlamı:

Bir rüyada el görmenin birkaç farklı anlamı olabilir. Hayatımızda ellerimizi birçok farklı şey için kullanırız: iş yapmak, bir şeyler yaratmak, en sevdiğimiz hobileri yapmak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak.

Rüyada Ellerin Bağlı Olması

Elleriniz bir rüyada bağlıysa: Bu, yaşamda bir durumda çaresizlik duygularınızı temsil eder. Ne yapsanız da bir türlü engel olamayacağınız bir soruna işaret eder. Sizi kısıtlayan maddi ya da manevi engeller karşınıza çıkabilir. Geçmişteki başarısızlıklar da karşınıza şu günlerde engel olarak çıkabilir.

Rüyada Ellerini Yıkamak

Ellerinizi yıkadığını rüyada görmek: Bilinçaltınız size hayatınızdaki olumsuz etkilerden kurtulmanız gerekebileceğini söylemeye çalışıyor olabilir. Alternatif olarak, yaşadığınız suçluluk duygusunu ortadan kaldırmaya çalıştığınız anlamına da gelebilir. Bu suçluluk bir insana karşı da olabilir.

Rüyada Birinin Elini Tutmak

Rüyada  birinin elini tuttuğunuzu görüyorsanız: Bu, başka bir kişiyle veya kendinizin yönüyle daha derin bir şekilde bağlantı kurmaya çalıştığınızı gösterir. Örneğin, erkek arkadaşınızın veya kocanızın elini tutmayı rüyanızda görüyorsanız, bu ona daha yakın ve daha derinden bağlı hissetmek istediğiniz anlamına gelir. Rüyanızda tanımadığınız bir karakterin elini tutmayı görüyorsanız, muhtemelen kendinizin bazı yönleriyle yeniden bağlantı kurmaya çalışıyorsunuzdur. Yani bir çocuğun elini tutuyorsanız, içinizdeki çocuğunuzla daha iyi bağlantı kurmaya çalışıyorsunuz demektir.

Rüyada Ellerine Bakmak

Rüyanızda ellerinize bakarsanız, berrak rüyalara girebilir ve rüyalarınız üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz.

Ne tür bir el rüyası gördünüz? Ve bunun ne anlama geldiğini düşünüyorsunuz. Unutma, hayallerindeki en iyi tercümansın. Bunu duymak isteriz. Lütfen aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status