Rüyada İnfaz (Ölüme Mahkum Edilmek) Görmek

Rüyada ölüme mahkûm edilmiş birini görmek, yıkıma, utanca ve rezilce ölüme delalet eder. Sırlarınıza güvendiğiniz arkadaşlarınızı ve insanları dikkatlice seçerseniz, talihsizlikten kaçınabilirsiniz.

Rüyada infazı görürseniz ve hüküm giyen kişi için üzülürseniz, gerçek dünyada kişisel yaşamınızda önemli bir değişim yolunda olduğunuzu söyler.

Rüyada mahkûmun infazını izlerseniz, iş hayatında ciddi sorunlara işaret eder. Komplikasyonların nedeni iş ortaklarınızın pervasız ve düşüncesiz kararıdır.

Nihai kararı açıklarsanız, ölüm cezasına çarptırılan bir kişiyle ateşkes ilan eder.

Rüyada işkence gördüyseniz, ölümle tehdit edildiyseniz ve dini inkar etmeye zorlandıysanız, gerçekte halk tarafından tanınma ve zenginlik yaşayacaksınız.

Bir rüyada, gerçek hayatta idamınızda bulunan seyirciler sizin düşmanlarınızdır; özellikle yakın gelecekte riskli işlemleri kapatırken dikkatli olun.

Rüyada mucizevi bir şekilde infazdan kurtulduysanız, aslında mutlu bir tesadüfle, zor ve tatsız bir konuda sorumluluktan kaçacaksınız.

Bir rüyada infaz, uzun bir iş gezisine de işaret edebilir.

Bir şey hakkında endişeleriniz varsa, yürütme hayali, hastalığın ve sorunların kolay çözümünü yansıtır. Bir rüyada, tehlikede yakılmaya mahkum edildiniz ise, gerçek hayatta, kötü alışkanlıklardan kurtulmanız gerekiyor, yoksa halkın utancıyla tehdit ediliyorsunuz.

Rüyada infaz koruma memuru görmek, bir arkadaşın dikkatsiz eylemleri nedeniyle gerçekte başarısızlıkları yansıtır. Bilinmeyen nedenlerle son anda idamınızın kaldırıldığı bir rüya, düşmanlara karşı zafer, başarılı faaliyetler ve hatırı sayılır bir refah öngörüyor.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status