Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüyada kapı kilitlediğini görmek, gerçekte davanın veya olayın sonuna yaklaşacaksınız. Aynı zamanda nihai sonucun sizin için pek olumlu olmayacağını söyler.

Rüyada bir şeyi kilitlerseniz, çevrenizden birinin kasıtlı olarak sabote edildiğinin bir uyarı işaretidir. Bir kitabı veya bir defteri kilitlemek, aslında kendinizle ilgili birçok bilgiyi dedikodulardan öğreneceksiniz. Rüyada kapıyı kapatırsanız, gerçek hayatta sıkıntılar ve hayal kırıklığı ile tehdit eder. Genç bir kız kapıyı bir anahtarla kapatıp kilitlerse, gerçekte başarılı bir şekilde evlenecektir. Birisi önünüze bir kapıyı kapatmışsa, bu, işlerde biraz hafiflik gösterdiğinizin bir işaretidir.

Rüyada kapıyı içerden kilitlemek, büyük bir çabayla zirveye tırmanırsanız, zorluklar ve engellerle karşılaşabileceğinizi ancak hedefinize giden yolda her şeyin üstesinden geleceğinizi söyler. Rüyada birinin senin üzerine kapı kilitlemek, bunun bir başarı sembolü ve girişimin olumlu bir sonucu ve iyi arkadaşlarla tanışma olduğunu belirtir.

Rüyada zaten kilitli bir kapı görmek, zorluklarla karşılaşırsanız vazgeçeceğinize delalettir. Bir kapıyı veya kapıyı kapatma sürecinde menteşelerinden çıkıp kırılırsa, gerçek hayatta arkadaşlarınız ve aileniz tehlikeyle tehdit edilir.

Freud’a göre, kapılar zaten kilitliyse, eşinizin davranışlarına yakından bakmalısınız, belki de duyguları uzun süredir kaybolmuştur. Kapıyı kilitlediğiniz bir rüya, yakın ilişkilerdeki korkuları ve endişeleri sembolize eder. Güven sıçramasını gerçekleştirmeden önce, artıları ve eksileri iyice tartmalısınız. Ayrıca böyle bir rüya, antipatiye dönüşebilecek belirli bir kişinin kur yapma ve dikkatinden kurtulma girişimini gösterebilir.

Bakınız: Rüyada Kapıyı Kapatmaya Çalışmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status