Rüyada Kol Görmek

Rüyada kol görmenin birçok farklı yorumu ve anlamı olabilir. Kollarımız çeşitli şekillerde kullanılır – başkalarını kucaklayabilir, bir şeyi tutabilir ve önemli bir şeyi belirtmek için kaldırıp indirebiliriz.

Bu rüya sembolünü yorumlamak için, kolların ne yaptığını ve bu sembolü neden hatırladığınızı düşünün – kolların rüyanızda dikkatinizi çeken bir şey olmasının bir nedeni var!

İşte olası görülen kol rüya sembolü anlamlarından bazıları:

Rüya kolları açıksa, olumlu bir tavırla hayatımıza yeni bir şey veya birisini davet ettiğimizi gösterebilir.

Kollar yukarıdaysa, bu duygularınızın veya düşüncelerinizin bir şekilde “kaldırıldığı” anlamına gelebilir – belki de hayatınızda gecikmeler olabilir.

Aynı zamanda, kontrolünüz dışında olabilecek bir şeyden vazgeçmek ve teslim olmak anlamına da gelebilir. Sizden daha güçlü bir kuvvet veya varlık tarafından baskı altında hissedebilirsiniz veya biriyle güç mücadelesi yaşayabilirsiniz.

Rüyada bir tutuklama durumunda olduğu gibi, arkanızda zincirlendiğinizi görürseniz, bu hayatınızda bir şekilde güç kaybı veya bir tür kısıtlama anlamına gelebilir.

Rüyada bir şeylerle dolu kollar, işinizden kaynaklanan sorumluluklara boğulmuş hissettiğiniz veya birçok yükümlülüğünüz olduğu anlamına gelebilir. Yaptığınız görevler, “tutabileceğiniz” veya “taşıyabileceğiniz” hiçbir şey kalmamış gibi hissetmenize neden olabilir. “Omuzlarınızdaki dünyanın ağırlığı” ifadesi de akla geliyor.

Rüyada kollarıyla sarılmak, mevcut işiniz veya yaşam koşullarınız tarafından tatmin edilmiyormuş gibi hissettiğiniz anlamına gelebilir.

Rüyada kollarınızı ağır ağırlıkları kaldırmak veya bir tür ağır kaldırma işi yapmak için kullanmak, çok fazla sorumluluk hissettiğiniz anlamına gelebilir.

Bir rüyadaki kırık bir kol, kendinizi güçsüz hissettiğiniz, bir durumu kontrol edemediğiniz anlamına gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status