Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek, parasal olarak her neyin hayali kuruluyorsa gerçekleşmesine yorumlanır. Satın almak istediğiniz bir mal mülk ya da lüks bir harcama varsa bunu yakında satın alabilirsiniz. Ya da kendi işinizi kurmayı planlıyorsanız bunun için ihtiyacınız olan sermayeye kavuşabilirsiniz. Sağlık sorunları olanlar atlatırlar ve uzun sıhhatli bir ömre yorumlanır. Rüyada kendi saçlarını görmek, hiçbir derdi tasayı artık kafaya takmamak ve bazı insanları da olduğu gibi kabul etmeye yorumlanır. Bundan sonra kendi sağlığınızın sıhhatinizin değerini anlayarak üzüntüden tasadan uzak durulur. Sizinle uğraşan üzen insanlar ile de aranıza mesafe koymanız hayrınıza olabilir.

Rüyada uzun saç görmek, uzun bir ömrün habercisidir ve rüyada her kimi uzun saçlı görürseniz o kişinin ömrüne ömür katılmasına yorumlanır. Bir süredir sabır ile beklenen bir yerden de hayırlı haberler gelir. Rüyada kısa saç görmek, yaşanan talihsizliklerin kısa süreceğine yorumlanır. Çok istediğiniz bir şey için de kısa süre beklemeniz yeterli olabilir.

Rüyada Beyaz Saç Görmek

Çok emek harcadığınız ve alın teri döktüğünüz bir işte en iyi en uzman kişilerden biri olarak sayılmaya yorumlanır. Kendi mesleğinize kariyerinize yapmış olduğunuz yatırım sonrasında herkes sizin işlerinize daha çok değer vermeye başlayabilir. Toplum önünde de daha çok saygınlık kazanabilirsiniz.

Rüyada Sarı Saç Görmek

Bir süredir görüşmek istediğiniz hoşlandığınız biri varsa o kişinin bunu kabul etmesine yorumlanır. Platonik olarak aşık olduğunuz hoşlandığınız birinin de size karşı duyguları olduğunu öğrenebilirsiniz. İlişkisi olanlar ise sevdiklerinden hediye bir şey alabilirler.

Rüyada Siyah Saç Görmek

Bir süredir kafanızı kurcalayan sorunların çözülmesine ve hakkınızı savunmaya yorumlanır. Sizin hakkınızı çiğnemeye kalkan kimseler olsa da başarılı olamazlar. İş hayatında sözünüz daha çok geçmeye başlayabilir ve daha otoriter bir mevkiniz olabilir. Rüyada uzun siyah saç görmek, uzak bir yere iş veya eğitim sebebi ile gidip yerleşmeye ve yeni bir düzen kurmaya yorumlanır.

Rüyada Saç Yolmak

Zamanında başınıza gelen olaylar ve yapılan hatalar düşülen yanlışlardan sonra tekrar etmemesine yorumlanır. Aynı hata iki defa yapılmaz. Zamanında sizi yarı yolda bırakmış kalbiniz kırmış kimselere de yeniden umut bağlanmaz. Rüyada dökülmüş saç görmek, sizi özleyen birinin geri dönmek isteyeceğine yorumlanır. Eski sevgili veya eş barışmak isteyebilir.

Rüyada Yerde Saç Görmek

Sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmeye, evinizde huzuru bulmaya yorumlanır. Evin geçimini sağlayan kişiler kendilerine ve ailesine büyük destek sağlayabilirler. Maddi manevi ailenize iyilikleriniz dokunabilir. Rüyada yerde kendine ait olup olmadığını bilmediği dökülmüş saç görmek, bekar olan birinin evlenip kendi evine taşınmasına yorumlanır. İş ya da eğitim sebebi ile de başka bir eve taşınarak yeni bir düzen kurulabilir.

Rüyada Saç Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çok sevineceğiniz ve adeta yüreğinize su serpeceğiniz hayırlı haberler almaya yorumlanır. Endişeler ve sağlık sorunları geride kalır. Sıkıntılar biter ve hatta normale döner. Yapılan yeni seçimler sizi pişman etmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Yasemin dedi ki:

    Merhaba rüyamda saçlarımı yıkamışım tarıyordum kolayca aciliyordu fakat aralarda kepek vardı aaa yime kepeklenmiş saçlarım diyordum yorumlarmisiniz

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya dert tasadan kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status