Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, ailevi sorunlar yüzünden bazı plan ve projelerinizi ertelemek zorunda kalacağınıza yorumlanır. İş ya da eğitim hayatınız bu sebeple zarar görebilir. Aile içerisinde yaşanan bazı tatsız olaylar yüzünden moraliniz bozulabilir. Boşanma aşamasında olanlar ise pişmanlık duyabilirler. Eşiniz ile yeniden barışmak için isteğiniz günden güne artabilir. Rüyada wc görmek, hakkınızda konuşan kişiler ile ilgili bir şeyler duymak ve kırılmak demektir. Hane içerisinden de ailenize yönelik dedikodu çıkaran birileri olabilir. Ailevi sorunlarınız başkalarının diline düşebilir. Rüyada lavabo görmek, hayatını düzene sokmak ve aile içinde huzur bulmaya yorumlanır. Aile içi dargınlıklar ve özlemler biter. Rüyada hela görmek, ev hayatınıza karışmaya kalkan kişiler olduğuna yorumlanır. Aile fertleri ile aranıza fesatlık karıştırmaya kalkan kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada bayanlar tuvaleti görmek, hane içerisinde maddi sıkıntılar yaşamak ve bir bayandan işiteceğiniz sözlere kırılmak demektir. Sizi maddi yönden zora sokan bir bayan da olabilir. Rüyada erkekler tuvaleti görmek, aileden bir erkeğin yapacağı bencilce harcamalar tüm aileyi mağdur edebilir.

Rüyada Tuvalete Gitmek

Özel hayatınızdaki sıkıntılardan tamamen kurtularak kafanızın rahat edeceğine yorumlanır. Ayrılık acısı çekenler yeniden sevdikleri ile bir araya gelirler. Kafanız rahat olur ve sevdikleriniz yanınızda olurlar. Rüyada tuvaletten çıkamamak, her türlü dert ve beladan uzaklaşmak demektir. Sağlık sorunları olan kişiler de şifalarına erişirler.

Rüyada Eski Tuvalet Görmek

Zamanında ders aldığınız bir şeyin yeniden karşınıza çıkması, benzer bir sorunla karşılaşmak demektir. Sevdikleriniz sizi uyarsa da ikindi defa aynı sorunla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Rüyada alaturka tuvalet görmek, dargın olduğunuz insanlar ile barışmak demektir. Uzun zamandır görmediğiniz insanlar kapınızı çalabilir.

Rüyada Umumi Tuvalet Görmek

İşlerinize burnunu sokacak bir insana yorumlanır. Çalışan kişiler üsleri ile anlaşmazlığa düşebilirler. Patronlarınız ile fikir ayrılığı söz konusu olabilir. Siz her ne kadar anlayışlı olsanız da sabrınızı taşıran olaylar olabilir.

Rüyada Tuvalet Deliği Görmek

Kötü niyetli bir insana yorumlanır. Yakın çevrenizin sizi uyardığı bir insan varsa bu insana karşı çok dikkatli olun. Size karşı iyimser görünse de iki yüzlü davranabilir. Hatta sizden aldığı sırları başkaları ile paylaşabilir.

Rüyada Pisletilmiş Tuvalet Görmek

Sizi ve sevdiklerinizi üzecek işlerle uğraşmak ve haram para demektir. Sizin hakkınız olan bir şey yüzünden yine mağdur olan siz olabilirsiniz. Başka biri yüzünden borca da girilebilir. Rüyada kirli tuvalet görmek, kin ve nefret besleyen bir insana yorumlanır.

Rüyada Tuvalet Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatındaki sorunlar yüzünden zor zamanlar atlatmak, bazı insanların sizi üzecek şeyler yapmasına yorumlanır. Ne yapsanız da derdinizi bir türlü anlatamadığınız, sizi haksız bulan biri olabilir. Ailenizin size karşı davranışı sizi üzebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status