Rüyada Zengin Birini Görmek

Rüyada zengin birini görmek, uğraş verdiğiniz işlerden ileride çok büyük paralar kazanmaya ve zenginlik refah içinde yaşamaya yorumlanır. İşlerinizde hızla yol kat edebilir ve hak edilen değeri görebilirsiniz. Çalışan kişilerin makamı mevkisinde yükselme olabilir, terfi bekleyenler alırlar. Eğer kendi işinizi kurmak ve patron olmak hayalleriniz varsa, bu hayaller yakında gerçek olur. Elinize büyük fırsatlar geçebilir ve işleriniz çok kazanç getirir. Rüyada zengin işadamı görmek, rahat bir hayata ve lüks içinde yaşamaya yorumlanır. Hedeflediğiniz kazanca ve şartlara yakında kavuşabilirsiniz. İşleriniz ile adınızdan söz ettirebilirsiniz. Rüyada tanıdık zengin iş adamı görmek, iş hayatında büyük radikal atılımlar yapmak ve öne çıkmaya yorumlanır. Kendi işlerinizde ve mesleğinizde pek çok insanın takdiri kazanılır.

Rüyada zengin biriyle konuşmak, ilerleyen günlerde yapılacak olan ikili görüşmelerden çok mutlu ayrılmaya yorumlanır. Hayalleriniz gerçekleşmeye başlayabilir. Zengin ve otoriter bir isimden tavsiyeler veya destek görülebilir.

Rüyada Zengin Biriyle Evlenmek

Bekar olan biri bu rüyayı gördüğü zaman hem iş hayatında hem de aşk hayatında kazanma ya yorumlanır. Mesleğinde sevilen biri ile evlenebilirsiniz. Aynı zamanda kendi kariyerinizde de yükselebilirsiniz. Evli olanlar yine kendi kariyerlerinde önemli fırsatları değerlendirirler.

Rüyada Zengin Biriyle Sevgili Olmak

Bu rüya aşk hayatında büyük mutluluklar yaşamaya ve evleneceğiniz doğru inan ile tanışmaya yorumlanır. Eğer işsiz iseniz gireceğiniz işte biri ile tanışabilirsiniz. Hem mesleğinizde hem de aşk hayatında şansınız çık olur.

Rüyada Zengin Biriyle Sevişmek

Büyük bir zenginliğe erişmeye ve lüks şeylere sahip olmaya yorumlanır. Hayatınıza konfor ve refah gelir. Evli olanların ailesine sunduğu imkanlar çoğalır. Hem eşinize hem de çocuklarınıza büyük olanaklar sunabilirsiniz. Bekar olanlar ise zengin biri ile evlilik yaparlar.

Rüyada Zengin Birini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, fakirlikten zenginliğe erişmeye ve sefa içinde yaşamaya yorumlanır. Yaşanan büyük hayal kırıklıkları son bulur. Emeklerinizin boşa gitmediğini görebilir ve ilerleyen günlerde maddi imkanlarınız artabilir Beklediğiniz bir yerden gelir sağlanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. King dedi ki:

  Ruyamda buyuk koskoca arabalar ve icinde zengin kiz ve erkekler var ayri arabada tabi, ve birde bircok insanın bana para vermesi anlamsizca anlamadim

 2. Alaattin dedi ki:

  Ruyamda birden fazla zengin kiz ile sevgili oliyordum ama biriyle daha fazla ilgileniyordum hepside bir birinden guzel ve varlikli kizlardi sonra babalari geliyor hepsin ve goturmeye calisiyorlardi o anda bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi refaha ermeye yorumlanır.

 3. Aslı dedi ki:

  Rüyamda deniz manzaralı bi evimiz vardı. Ve karşısında da zengin bi iş adamının evi vardı. Evlerinin bahçesinde bu adam ailesi ile top oynuyordu. Sürekli topu bilerek bana atıyordu. Bende ona geri atıyordum. Bilmeyerek atıyormuş gibi yapıyor ama bilerek atıyordu. Bende en son sinir olup kuzenime bidaha atarsa sen geri gönder diyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya varlıklı birinde destek görmek, iş hayatında önemli bir terfi almaya yorumlanır.

 4. Ömür dedi ki:

  Rüyam da Antalya bölgesinde hemen hemen ismini duyurmuş sebze komisyoncusu zengin biriyle konuşma yaptım. Bu adamla konuşmak yaparken de viski içtik ne anlama geldiğini lütfen yazarmısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında bir anlaşma yapmaya yorumlanır.

 5. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, rüyamda çitle çevrili bir bahçede elma fidanları var, başkasnın bahçesiymiş, agaçtan misket elması koparıp yiyorum, hemen yan taraftata yabani elma fidanı var, sahibi görürse o agaca geldim diyorum, fidanlar küçük ama hepsi meyve dolu, bahçenin hemen altında kocaman bir ofis masasında oturdugumugörüyorum, çok zenginmişim, bir gazeteci benle röpörtaj yapıyor, çocukken legende yıkanırdık, zamanla zengin olduk diyorum bunu söylerkende içimden fakirlikte ngeldigimi söyleyeyimki insanlar beni sevsin diyorum, sevgi duyulmasını istiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi imkanların artmasına, iki yeden gelir kapısı aralanmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status