Rüyada Gökten Yıldız Toplamak

Rüyada gökten yıldız topladığını görmek, çok hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin tüm kısmetlerinin açılmasına yorumlanır. Dilekleriniz gerçek olur ve yakında çok sevineceğiniz güzel havadisler gelir. Kapalı kapılar açılır, fırsatlar çoğalır. Bir süredir emek verilen işlerde çok başarılı olunur. Kendi mesleğiniz için yapacağınız yatırımların karşılığında güzle kazançlar sağlanabilir. Kendi işinize ve eğitiminize dair hayallerinize erişebilirsiniz. Gelecek günlerde bir anda şansın talihin açılması ile birlikte çok şaşırabilirsiniz.

Rüyada gökten yıldız yağması, hayallerinize tez zamanda kavuşmak şeklinde yorumlanır ve nasipleriniz çoğalır. Evlenmek isteyen kişilerin talipleri artar ve aşk hayatında yüzünüz güler. Yaşanan aksilikler biter ve artık üzerinizde tüm negatif enerji ve uğursuzluktan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Gökten Yıldız Toplamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, uzak yere seyahat etmek ya da mesleği için hayalleri olanları hayallerine kavuşmaları anlamına gelir. Başkaları için hayal olan bir şeylere de yakında kavuşabilirsiniz. Özellikle de kendi kariyerinizde güzle fırsatlar elinize geçebilir ve çevrenizde bu duruma şaşırabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Meslina dedi ki:

    Rüyamda yeni küstüğüm eski sevgilimi gördüm telefonla yazisiyoduk ama ne yazistigimizi bende anlayamadim onun fotoğrafını birine gosteriyorum ama daha önceden hiç görmediğim birine fotografi gosterdikten sonra uyandim bunun yorumu nedir?

DMCA.com Protection Status