Rüyada İsim Görmek

Rüyada isim görmek, ilim irfan sahibi olan insanlar ile bir araya gelmek ve yeni şeyler öğrenmek anlamına gelir. Size yol gösteren ve yeni şeyler öğrenmenize, bir şeylerin farkına varmanızı sağlayacak birileri olabilir. Bu sayede iş ya da eğitim hayatında kararsızlıklar biter. Sizin için en hayırlısı ne ise onu seçebilir, daha mutlu olabilirsiniz. Rüyada isimler görmek, yeni dostluklar edinmek ve bu dostluklardan karşılıklı fayda sağlamak demektir. Örneğin iş ortamında yeni iş arkadaşlarınız olabilir. Birbirinize karşılıklı yardı ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Rüyada ad görmek, hasret duyduğunuz bir insan varsa yakında ondan haber almak demektir. Bir süredir haber alamadığınız biri ile yollarınız kesişebilir.

Rüyada isim soy isim görmek, yeni bir kimlik edinmek ve hatalarını düzeltmek demektir. Kişi hatalarını telafi ederek daha iyi ve mutlu biri olabilir. Size stres veren şeylerden kurtularak kötü alışkanlıklarınızı da bırakabilirsiniz.

Rüyada İsim Duymak

Yaşantınızda meydana gelecek olan çok güzel değişimlerin habercisidir. Rüyada isim fısıldamak, bekar olanlar için hayırlı bir kısmet demektir. Hayatınıza giren kişi sizin çok değer vereceğiniz biri olur. Rüyada isim sayıklamak, özlem duyulan biri ile barışmak ve yeniden bir araya gelmek demektir. Rüyada kadın ismi duymak, bir kadından gelecek olan çok sevindirici haber demektir. Rüyada erkek ismi duymak, bir erkeğin size müjdeli haberi olabilir.

Rüyada İsim Yazmak

Size bir söz veren biri varsa bu sözünü yakında tutar. Bir süredir haber beklediğiniz kişiden haber gelir ve sonunda istediğiniz şey gerçek olur. Rüyada isim yazılı kağıt görmek, birinden gelecek önemli bir habere yorumlanır. Bu haber sizi çok mutlu edecek birinden olabilir.

Rüyada İsim Koymak

Hayırlı bir rüyadır ve evli olanlar için bebek sahibi olmak, mutlu bir yuva kurmak anlamına gelir. Rüyada bebeğe isim koymak, sevince ve evinizde hayırlı olaylara yorumlanır. Sizi mutlu edecek şeyler yaşanabilir.

Rüyada İsim Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınızda önemli bir rol üstlenecek olan bir insan ile tanışmaya yorumlanır. Yakında hayatınıza girecek olan kişi size pek çok fayda sağlayabilir, birlikte tüm zorlukları aşabilir, hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. ömer dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda isimler gördüm ve okudum Ertuğrul ve Osman isimleri idi teşekkür ederim

 2. Yağmur dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda 2 erkek isim konulduğunu gördüm ilker Eray diye bir tek çocuğa 2 isim büyük ihtimal benim çocuğum oldu bekar birine anlamı nedir ben bekarım şuanda

 3. SS dedi ki:

  Rüyamda ali ve veli isminde iki tane 3-4 yaslarinda erkek cocuk gördüm cok sevimli ve yanaklari tombuldu cocuklarin bende ikisini seviyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe, hayırlı insanlarla karşılaşmaya yorumlanır.

 4. Aydanur dedi ki:

  Meraba, rüyamda masanın üstünde bir arkadaşımın kimliğini gördüm ama mavi renkte idi. Bir kadının nüfus cüzdanı mavi olmaz ki diyorum. Arkadaşımın resmini gördüm saçları kısa görünüyordu, ismine bakmaya çalıştım göremedim. Kimlikte Kadın yazan yeri aradım gözlerimle.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir arkadaşınızdan iyilik görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status