Rüyada Muska Görmek

Rüyada muska görmek, üzerinizdeki ağırlıkta kurtulmak ve daha azimli hırslı olmaya yorumlanır. Bir süredir kendinizi geri planda tuttuğunuz konularda şimdi hırs yapabilir, ön plana çıkabilirsiniz. Kaçan hevesiniz yeniden geri gelir. Tekrar plan ve projelerinize hırs ile bağlanabilirsiniz. Eğer iş ya da eğitim hayatında bir takım aksilikler yaşandıysa hepsi telafi olur. Başarısız olan kişiler sonunda şeytanın bacağını kırıp başarılı olurlar. Rüyada büyülü muska görmek, kötülüğünüzü isteyen insanlar olduğuna ancak yine de her şeyin en güzeline erişmeye yorumlanır. Sizi kıskanıp çekemeyen insanlar emeline erişemez. Düşmanlarınıza karşı gelip gelirsiniz. Rüyada büyü muskası görmek, aynı zamanda hasetlik besleyen kişilerin maskelerinin düşmesine, her türlü engele karşın başarıya ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada muska yapan birini görmek, size kötülük etmek isteyen birine yorumlanır. Bu kişiye karşı sevdikleriniz sizi uyarabilir. Size güven vermeyen insanlara karşı dikkatli olun.  Rüyada muska yapan kadın görmek, işlerinizi baltalamaya ve maddi yönden külfet olmaya kalkan bir kadına yorumlanır. Bu kadın aile huzurunuzu da bozacak bir şeyler yapabilir.

Rüyada Muska Açmak

Bazı insanların asıl yüzünü görmek demektir. Gelecek günlerde gerçek dostunuzu da düşmanınızı da daha yakından tanıyabilirsiniz. Rüyada muskanın açıldığını görmek, aynı zamanda sizinle uğraşmaya kalkan birini bozguna uğratmak demektir.

Rüyada Muska Aramak

İş ya da eğitim hayatında çok hayırlı şeyler yapmaya, şansın açık olmasına yorumlanır. İçten içe tedirgin olsanız da her şey gönlünüze göre olur. Yapılan seçimler sonrasında pişmanlık duyulmaz, doğru kararlar verilir.

Rüyada Muska Bulmak

Hasta olan kişilerin şifasına kavuşmasına yorumlanır. Ara bozucu insanlara karşı da dikkatli olun. Sizi sevdiklerinize karşı doldurmaya kalkabilirler. Boş yere sevdiklerinizin günahını alabilirsiniz. Rüyada muska saklamak, güveninizi sarsan olaylar yaşamak ve hiç kimseye güvenmemek, ipleri eline almak demektir.

Rüyada Muska Takmak

Dert ve beladan uzak durmaya, doğru insanların karşınıza çıkmasına yorumlanır. İç sıkıntılarınızdan kurtulup refaha erişirsiniz. Başarısız olmak korkusu olan kişiler bu korkularından arınırlar. Rüyada boynunda muska görmek, kötülüklerden korunmak ve kısmetin açık olmasına yorumlanır.

Rüyada Muska Bozmak

Üzerinizde nazar ve kem göz olabilir. Sizin işlerinizi veya mutluluğunuzu kıskanan kişiler olabilir. Çalışmalarınız ve imkanlarınızda gözü olan insanlara karşı dikkatli olun. Aklınızı çelip sizi zarara uğratmaya kalkabilirler.

Rüyada Muska Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, şer ve beladan uzak durup şansın açılması demektir. Bir süredir neye elini atsa başarısız olan kişilerin sonunda şansı döner. Bundan sonra işleriniz açılır, her şey yolunda gitmeye başlar. Büyük bir beladan da kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

17 Yorum

 1. Sezer
 2. Neslihan
  • admin
 3. Aygun
  • admin
 4. Emine
  • admin
 5. Samir
  • admin
   • gurcu
    • admin
 6. Mehmet
  • admin
 7. Fırat
  • admin
   • Hale
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status