Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, birine verdiğiniz sözü tutmakta zorlanabilirsiniz. Çalışan kişiler işlerini yetiştirmekte güçlük çekebilirler. Maddi zarara uğramamak için daha fazla çalışıp çabalamanız, özel hayatınızı geri planda tutmanız gerekebilir. Kendi işini yapanlar kazançlı ancak bir o kadar da yorucu bir döneme girerler. Her geçen gün işleriniz daha da artabilir ve kafanızı kaşıyacak vakit bulamazsınız. Rüyada bozuk para görmek, zamanında edinmiş olduğunuz tecrübeler sayesinde yanılmamak ve doğru yoldan sapmamak demektir. Ufak tefek borcu olanlar tüm borçlarından kurtulurlar. Bir süre önce yeni iş planlayanlar artık kendilerini hazır hissederler. Rüyada kağıt para görmek, işlerinizde ve ödemelerinizde bazı sorunlar çıkabilir. Ödemelerin zamanında gelmemesi ya da bazı evrak işlerinin uzaması işlerinizi aksatabilir.

Rüyada yabancı para görmek, hakkınızda olur olmaz sözler söyleyen birilerine yorumlanır. Zamanında sizin maddi destekte bulunduğunuz kişiler kalbinizi kırabilir. Ummadığınız insanlardan darbe görebilirsiniz. Rüyada döviz görmek, başka bir işe yönelmek ya da yatırım planlarının değişmesine yorumlanır. Yeni iş kurmak planlanabilir.

Rüyada Para Almak

Zamanında verilen emekleri ile birlikte hakkınız olan bir miktar paranın yeni elinize geçmesine yorumlanır. Rüyada borç para almak, borçtan kurtulmak ve elinize daha fazla para geçmesine yorumlanır. Rüyada para toplamak, miras konusunda anlaşmazlık yaşayan kişiler için mal mülk edinmek demektir. Hakkınız olan er ya da geç gelir. Rüyada para çekmek, hayırlı bir işe para yatırmak demektir. Ortak bir işe de girişilebilir. Rüyada ölmüş birinden para istemek, işsiz iseniz yeni bir iş fırsatına yorumlanır. Maddi imkanlar elinize geçer. Rüyada eski patrondan para almak, alınacak bir iş haberine sevinmeye yorumlanır. Daha iyi bir iş teklifi gelebilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Eşimden Para Almak

Rüyada Para Vermek

Ekonomik yönden güçlenmeye ve toplum statüsünün artmasına, aynı zamanda sevdiklerinize de faydalı işlerinizin olacağına yorumlanır. Rüyada altın ve para vermek, birine iş konusunda yardımcı olmak ve hayır duası almaya yorumlanır. Rüyada birine para vermek, birine zor gününde yapılan iyilik sayesinde hayır duası almak demektir. Rüyada borç para vermek, kazancın daha kolay olmasına ve rahat bir hayat sürmeye yorumlanır. Rüyada akrabaya para vermek, hane içinde para meselelerinin çözülmesine ve anlaşmaya varılmasına yorumlanır.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Ölen Babasından Para Almak

Rüyada Para Saymak

Yeni plan ve projeleriniz varsa başarılı olmaya ya da yeni teklifler almaya yorumlanır. Çalışan kişiler iş teklifi alabilirler. Size inanıp güvenen insanlardan büyük iyilik görebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında başvuruş olanlar yakında başvurularından hayırlı sonuç alabilirler.

Rüyada Para Bulmak

Yeni bir iş girişiminde bulunmak ve şansın açık olmasına yorumlanır. Bir süredir beklenen bir haber varsa gelir ve hayatınız hareketlenebilir. Memur olmak isteyenler yakında memur olabilirler ya da atama bekleyenlerin atamaları olur.

Ayrıca BAKINIZ: Rüyada Eski Para Bulmak

Rüyada Para Çalmak

Rüyada para çaldığını görmek, birinden hakkınız olanı almak demektir. Ya da bir süre önce elinden yüklü miktarda para çıkan kişiler bu kayıplarını geri alırlar. Yeniden aynı ekonomik düzene gelebilirsiniz, işlerinizde zam olabilir.

Rüyada Para Çaldırmak

Elinize geçen paranın yerinin hemen bulunmasına ve hiçbir şey anlamadan bu paranın elinizden girmesine yorumlanır. Örneğin mal mülk satanlar ya da bir yerden topu para alanların başka masrafları çıkabilir.

Rüyada Para Saklamak

Çok harcama yapan biri yüzünden mağdur olmak anlamına gelir. Örneğin aile içerisinde çok masraf yapan biri sizin de bütçenizi sarsabilir. Yakın akrabalarınıza yardım edeyim derken kendi gereksinimlerinizi karşılamakta zorluk çekebilirsiniz. Maddi külfet olan biri canınızı sıkmaya başlayabilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Para Unutmak

Rüyada Para Yırtmak

Rüyada para yırttığını görmek, çıkar ilişkisi kurmaya çalışan kişilerden uzak durmak ve menfaatçi olmamak demektir. Bazı insanlar sizi sömürmeye kalkabilir ancak emellerine erişemezler. Rüyada yırtık para görmek, maddi endişeye düşmemeye ve evlilik hayatında da borç dert kalmamasına yorumlanır. Rüyada eskimiş para görmek, zamanında alacaklı olduğunuz kişilerden ödemelerinizi er ya da geç almaya yorumlanır.

Rüyada Para Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sofranızda berekete ve aile içinde rahat geçime, kazancı belli olmayanların düzenli bir gelir kapısı aralamasına yorumlanır. İş hayatında değeriniz artabilir ve maddi manevi sizi rahatlatan gelişmeler olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar rüyamda yeşil bir dolap gördüm evimizde de eskiden beri kullandığımız bir yeşil dolabımız var onun benzeriydi ve dolabın çekmecesine baktığımda tozluydu ve tozun içinde yabancı bir ülkenin madeni paralarını gördüm ve topladım onları. Ne demektir, teşekkürler.

 2. kaya dedi ki:

  merhabalar, rüyamda kalabalık bir yaşamı olan ada olarak sandığımız bir yerde önü yeni arkası harabe olan bir işhanını dolaşıyoruz.Arka tarafa geçtiğimizde bir kaç kerpiç tuğla yıkılmıstı , ara merdivenlerden çıkmaz bir labirente girer gibi oldum sonra çıktım ve o binadan ayrıldım.Ayrıldıktan sonra şehir merkezine yöneldim orası da harabe gibi bir yerdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize toplu para geçmesine, engellerin aşılmasına yorumlanır.

 3. kerem dedi ki:

  rüyamda ablam koltuğun ara kısmına bir miktar para sıkıştırmıştı. onu gördüm. sonra gidip onu bulunduğu yerden aldım saydım parayı. sonra o geldi beni öyle gördü. ağladı ağlayacak gibi bir hali vardı yerini bulduğum için. sonra ben parayı bişe yapmadan ona verdim. 250 lira civarıydı. birde kitaplarımı koydugum bölümde çeyrek altın sallanıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Önemli bir gelir kapısına, maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 4. onur dedi ki:

  yolda yürürken para buluyorum. parayı bulduğum yerde parayı alıyorum on türk lirasıymıs. Sonra bir on tl daha geliyor onuda alıyorum bir on tl daha derken 60 tl kadar topluyorum. toplarken Atatürk’ün para üzerindeki goruntusu gozume carpıyor.Para toplama esnasında tanımadığım biri geliyor bir onluk alıp mutlu bır sekilde gidiyor. sonra babam geliyor oda cok mutlu bır on tl de o alıyor.Bu rüyanın sizce manası nedir? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelir kapısı aralamak, iş haberleri almaya yorumlanır.

 5. Ali Rıza Besiri dedi ki:

  Merhaba, Gerçek hayatta cüzdanıma 300 usd ve 500 tl koymuştum. Gün içinde saat 15:00 suları gibi uyuya kalmışım. Rüyada orta yaşlı bir kadın sanırım bir mekânda benimle oynaşıp beni uyuttu. Daha sonra uykuda uyandığımda yabancı uyruklu bir adam benimle ingilizce konuştu. Peşinden başka bir erkek geldi ve ben oradan uzaklaştım. Akabinde cüzdanıma baktım ki dolarlar ve tl’ ler yok. Hemen uyandım. Saygılar. Ali Rıza Besiri

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi imkanların artmasına ve yeni bir iş başvurusu varsa iyi haber gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status