Rüyada Belge Görmek

Rüyada gördüğünüz çeşitli belgeler, sıkıntı ve kibir sembolize eder. Rüyada resmi evraklar dağınıksa, işlerde başarısızlıklarla karşılaşacaktır. Bu rüya, işbirliği sorunlarınıza neden olacak ve karmaşık soruşturmalarla sonuçlanacak hile ortakları hakkında da uyarabilir.

Rüyada bazı belgeler bulmak, gerçekte yeni bir satın alma yapacak ve anlamlı haberler alacaksınız. Rüyada bir belgeyi okumak için yapılan boş girişimler, rüya sahibinin kafa karışıklığını gösterir; belgelerin kaybı beklenmedik sıkıntılara yol açar.

Rüyada bir belgeyi imzaladığınızı görmenin birkaç yorumu vardır. Sözleşmeyi bir rüyada imzalayarak, gerçekte iyi bir anlaşma elde edebilirsiniz, bir davaya veya başka bir tartışmalı duruma dahil olabilirsiniz. Rüyada bilinmeyen belgenin altına imza attıysanız, külfetli sorunları önceden haber verir; eğer evlilik belgesiyse, tatsız bir görevi önceden haber verir.

Rüyada belge vermek, dikkatsizliğiniz ve düşüncesizliğiniz nedeniyle kayıplar vaat ediyor. Aşıklar için böyle bir rüya açık bir ayrılığa dönüşebilir.

Rüyada belge almak, kusursuz itibarınızı gösterir: birisi size önemli bir taahhütte bulunacaktır. Belgeleri imzalayan bir noter hayal ettiyseniz, aslında mülk satın alamayacağınız anlamına gelir. Rüyada resmi belge evrak görmek, komplo, keder ve ıstırabı ortaya çıkardığını önceden bildirir.

Rüyada belge doldurmak, gururunu ihlal eden aşağılayıcı bağların bir işareti olarak yorumladı. Evli bir bayan için bu rüya, neşeli mizacın bastırılmasını öngörür. Kötü alâmet, belgeleri imzaladığınız bir rüyadır. Gerçekte, deneyimli bir avukatın katılımını gerektiren karmaşık bir yasal kesinlikle umutsuz bir süreçte sanık olabilirsiniz.

Bakınız: Rüyada Arşiv Görmek

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status