Rüyada Darağacı Görmek

Rüyada arkadaşınızın infazını gördüyseniz, geçmeniz gereken çileyi tahmin ediyor. Devam etmeli ve kararlı bir şekilde duruma katlanmalısın, o zaman büyük bir felaketten kaçınabileceksin.

Rüyada kendinizi darağacında gördüyseniz, kötü ve samimiyetsiz arkadaşlara dikkat edin, sizi kolayca koşulların kurbanı yapabilirler.

Genç bir eş için, rüyada kocasını darağacında görmek, kötü bir evliliğin habercisidir. Kocası, hayatı çok zor olacak, hain ve ilkesiz bir adam olacak.

Rüyada birini darağacından kurtarabildiyseniz, yakında uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir şeyi satın alacaksınız.

Rüyada düşmanınızı astıysanız, her alanda başarıya hazır olun.

Rüyada arkadaşınız darağacına asıldıysa, gerçek hayatta acil ve karmaşık bir dava hakkında önemli bir karar vermeniz gerektiğini belirtti. Sorundan kaçınmak için bu çözümü acele edin. Rüyada biri seni asacaktı ama sen kaçmayı başardın, bu aslında karlı işlerin sahibi olacağın anlamına geliyor.

Vanga’ya göre darağacındaki ip kaderden bahsediyor. Eğer koparsa, o zaman gerçekte büyük bir tehlike içindesiniz. Bundan kaçınabileceksiniz, ancak yalnızca dikkatli ve ihtiyatlı davranırsanız. Rüyada darağacındaki ip çok uzunsa, uzun bir ömre sahip olmaya mahkumsunuz, ancak bulutsuz olarak adlandırılması pek mümkün değil. Her zaman boşa harcama riskine girmeyin ve uyanık olun.

Freud, rüyada darağacından sarkan boş ipin cinsel ilişkilerde gösterdiğiniz özenin simgesi olduğunu belirtmiştir. Ortaklarınızı dikkatlice seçiyorsunuz ve kendi istismarlarınızın reklamını yapmıyorsunuz. Rüyada darağacındaki ip kesilmiş veya kopmuşsa, güçle ilgili sorunlara karşı dikkatli olun.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status