Rüyada Hayatta Kalmak

Birçok insanın bir yaşam rüyasının ne anlama geldiği konusunda kafası karışacak. Hayatı göremezsin. sadece hissedebilir ve yaşayabilirsin. Ama hayatta kaldığını rüyada gördüğünde, şu anda zaten olan bir şeyi hayal etmek anlamına geliyor.

Bu tür rüyalar genellikle herkes tarafından görülmez. Ancak dünyanın dört bir yanında yaşam rüyaları deneyimlerini paylaşan bazı insanlar var. Bazen hayatlarında tam olarak ne yaşadıklarını rüyada görürler.

Örneğin, birisi rüyada evleniyorsa, kendisini sahnede partneri ile yemin ederken görebilir.

Hayatta kalmak rüyaları sık gelmez ve her zaman anlamlıdır. Bu tür rüyaları hatırlamak için tüm potansiyelinizi kullanmanız gerekir. Çünkü bunlar hayatınızdaki en önemli olanlar olabilir. Neden? Çünkü kendinizi uyanık hayatınızda yaptığınız şeyleri yaparken görüyorsunuz. Bazen, bu tür rüyalar iç benliğinizin işaretleridir. Hareketleriniz size söylendi. Gelecekte ne yaptığınız veya ne yapacağınız konusunda bilgilendirilirsiniz. Size rehberlik ve tavsiye verilir. Ayrıca yaptığınız şeyin doğru mu yanlış mı olduğunu öğrenirsiniz.

Sembolizm:

Hayat sorunları, stresi, kaygıyı, depresyonu, üzüntüyü, mutluluğu, kaybı, fırsatları, tavsiyeleri, önerileri ve sizi, kendinizi temsil eder!

Hayatınızda halihazırda gerçekleşmekte olan bir şeyi rüyada görmek, özellikle yanlış bir şey yapıyorsanız bir uyarıdır. Boşanıyorsanız, sizin için gerçekten iyi olan birini terk etmenin sonuçlarını görebilirsiniz. Bu nedenle, böyle bir rüyanın size bir anlam ifade edip etmediğini görmelisiniz.

Yaşam rüyaları size hareketleriniz hakkında da fikir verebilir. Bir iş kurmayı planlıyorsanız, kendinizi rüyanızda bir şey satarken görebilirsiniz. Eğer bunda başarılı olursanız, uyanık hayatınızda o üründe başarılı olacağınız anlamına gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status