Rüyada Pembe Çiçek Görmek

Rüyada pembe çiçek görmek, zamanında kurulan hayallere yakında erişmek ve aranılan mutluluğu bulmaya yorumlanır. Kişi yalnız ise hayatına giren kişi hayat arkadaşı olur. Bekar olanlar mutlu bir birlikteliğe sahip olurlar. Size değer veren ve aşık olacğaınız biri hayatınıza girebilir. Evli veya ilişkisi olanlar ise iyi niyetli insanlar ile karşılaşır. Çevresinden hediyeler alabilir. Başkalarının gözünde ne kadar değerli olduğunu anlar. Rüyada pembe yapay çiçek görmek, zamanında görüştüğünüz biri ile yeniden görüşmek demektir. Tanıdığınız biri ile aşka başlayabilirisniz. Eski sevgili veya hoşlandığınız kşi ile de görüşülebilir.

Rüyada saksıda pembe çiçek görmek, evinizde hayırlı misafirler ağırlamaya yorumlanır. Bekar olanlar için kız isteme olabilir. Aile içerisinde bekar olan biri varsa evleneceği haberi gelebilir. Düğün dernek için ön hazırlıklar başlayabilir.

Rüyada Pembe Lale Görmek

Sevdikleriniz ile birlike daha mutlu ve dayanışma içeirisnde bir hayat sürmeye yorumlanır. Kişi sevdikleri ile hep bir arada olur. Sizi ayıran engeller ortadan kalkar. Daha sık bir araya gelinir ve pozitif haberler alınır.

Rüyada Pembe Orkide Görmek

Bu rüya gelecek olan bir hediyeye hem şaşırmak he de sevinmek demektir. Çok değerli bir hediye gelebilir. Bu hediye bir tatil planı da olabilir. Size önemli bir sözü bulunan kişi bu sözünü tutar ve mutluluğunuzu gözetir.

Rüyada Pembe Karanfil Görmek

Rüyada pembe karanfil çiçeği görmek, aşk hayatına dair en doğru kararları almak ve doğru insanı bulmayı yorumlanır. Eğer aşk hayatında üzüntüler ayrılıklar yaşandıysa yeniden mutlu olunur. Boşanma ya da ayrılık sürecindeki kişiler vazgeçebilirler.

Rüyada Pembe Çiçek Toplamak

Kısmetin şansın bahtın açılmasına yorumlanır. Kişi bir anda gelen haberlere eline geçen fırsatlara çok şaşırabilir. Rüyada pembe çiçek koparmak, benzer anlam taşır. Hak edilen başarılara sahip olunur. Kişi hakkına sahip çıkar.

Rüyada Pembe Çiçek Almak

Neşe ve mutluluk içeriisnde olmaya, güzel bir hayat sürmeye yorumlanır. Rüyada pembe çiçek satın almak, mal mülk edinmeye yorumlanır. Yeni yapılan yatırımlar mutluluk getirir. Rüyada pembe çiçek hediye almak, birinden güzel sözler işitmeye yorumlanır. Sizi mutlu edecek sözler söyleyebilir.

Rüyada Pembe Gelin Çiçeği Görmek

Bu rüya bekar olanların muradına ermesine ve evlenmesine yorumlanır. Kişi hayat arkadaşını bulur ve evlilik hayatı çok güzel olur. Evlenmek isteyip de evlenemeyenler de en nihayet ailelerini ikna ederek evlilik sürecine girebilirler.

Rüyada Pembe Begonvil Çiçeği Görmek

Hasret duyulan bir insan ile kavuşmaya ve özlemlerin bitmesine yorumlanır. Sizi çok özleyen ve görmek isteyen biri arar. Yeni ayrıldığınız biri de geri dönmek isteyebilir. İlişkilerde ayrılıklar fazla sürmez, hasretler biter.

Rüyada Pembe Çiçek Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, enerjinizin artacağına ve daha verimli daha istekli çalışmaya yorumlanır. Hayat enerjiniz yükselebilir ve daha çok çalışıp daha aktif bir şekilde hayatta rol almaya başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda eskisinden daha mutlu olunur.

Rüyada Çiçek Koparmak
Rüyada Mezarlıktan Çiçek Koparmak
Rüyada Ölmüş Birinin Çiçek Vermesi

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. merii dedi ki:

  merhaba rüyamda gözler kör bir adam sandalye de oturuyordu bende gözlermi kapatıyorum ve gözüm kapalıyken heryeri gördüğümü farkediyorum sonra yanımdakilere bana gözüm kapalıyken etraftan birşeyler sorun söyleyeyim diyorum balkona cıkıyoruz karsıda daglar var ve pembe çiçekler görünüyor onlar bana soruyor çiçekler var diyorum bana inanmıyorlar sonra bir daha soruyorlar inanıyorlar herşeyi bilince bunun manası nedir ?

 2. ceren dedi ki:

  rüyamda apartmanın bahçesinde beyaz renkli hanımeli görüyorum. hanımelinin birinin içerisinde bir arı olduğunu fark edip bahçenin diğer kısmına doğru yürüyorum ve orada bir sürü renkli ve farklı türde çiçekler görüyorum. çiçekleri güzelce elimde topluyorum ve genelde çiçeklerin pembe renkte olduğunu hatırlıyorum. en sonda da beyaz bir lale görüp dikkatlice onu da koparıyorum. (çiçekleri annem için topluyormuşum)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya müjdeli habere ve sevince yorumlanır.

 3. Anar dedi ki:

  Akşam Allaha geleceğimi göstermesi için dua edib uyudum. Yatınca 5 kişi adam (1 kadın 4 erkek(1-i de bendim ve hayatda da cinsiyyetim erkek ) doktorduk. Hastanenin en son katında (4-cü olarak hiss etdim) yemek yedik. Masa uzun ve dardı. Amma doluydu. İçinde her adama bir büyük tavukun kızartması ve her kişiye bir salata vardı. Sohbet ede-ede yemek yiyorduk. Hatırlamıyorum azerbaycancamı konuşuyorduk ingiliscemi ya almancamı. Ama sanarım azerbaycanca diyildi. Bence başka bir ülkede yaşıyordum.Fizik öğretmenim bana evini emanet etdiğini söyledi. Ben çok yüksekde bir ormandaydım sonra. Klinik çok çok aşağıdaydı (yükseklik onlarca kat daha fazlaydı. Fizik öğretmenim de ikimizin arasında her kesden aşağıdaydı.). Aşağıda bir kadın benim üzerime bağıyordu. Ağzına gelen lafı söylüyordu. Yaşlı siyahlı şişman bir kadın. (Kıskançlıktandı sanarım ). Bu zaman peşime yeşil uzun ve dar bir yılan düştü. Benim peşime düşerek beni sançmak istiyordu. Son anda kendimi kurtardım. O da arkada sadece fısıldaya biliyordu daha. Bir de rüyada Deccalın gelme tarihini gördüm. 2072 2086 yoksa 2089 olduğunu hatırlamasam da bu asrın sonunda bir tarihdi. Bir adada kızıl saçlarıyla üzüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizden övgü dolu sözler işitmeye ve çok mutlu olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status