Rüyada Şeker Görmek

Rüyada şeker görmek, çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte tez zamanda dileklerin gerçek olmasını habercisidir. Yalnız olan ve yalnızlık acısı çeken kişiler yeni insanlar ile tanışabilirler. Sosyal çevreniz olabilir ve yeni kurulan dostluklar sizi çok mutlu edebilir. Bekar olanlar aşk hayatlarında da sürpriz bir aşka yelken açabilirler. Sevilip değer görür, sizi anlayıp dinleyen dostlar edinirsiniz. Rüyada bayram şekeri görmek, bir süredir ziyaret edemediğiniz insanlar varsa yakında ziyaretine gitmek demektir. Aile büyüklerinin de evine gidilebilir. Rüyada elma şekeri görmek, evli olanlar için hayırlı evlat sahibi olmak ve kız bebek müjdesi verir. Bekar olanların ise talibi çıkabilir. Rüyada pamuk şeker görmek, yeni gelir kapış aralamak, çok para kazanıp hayallerindeki evde yaşamak demektir. Gelecek günlerde karlı işler yaparak hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada küp çay şekeri görmek, haber alamadığınız eş dosttan yakında haber gelmesine, yolların kesişmesine yorumlanır. Birlikte uzun sohbetler edebilirsiniz. Rüyada toz şeker görmek, yarım kalan bir konuşmanın tamamlanmasına yorumlanır. Bir türlü derdinizi açamadığınız bir insan varsa yakında istediğiniz konu hakkında konuşabilirsiniz.

Rüyada Şeker Yemek

Parlak bir istikbale ve şimdi verilen kararlardan ileride de pişman olmamaya yorumlanır. Bekar olanlar hayırlı bir talipleri ile tanışabilirler. Sizinle evlenmek isteyen biri olabilir. Evli olanlar ise çocuk sahibi olma planları kurabilirler. Rüyada şeker yediğini görmek, ağzınızın tadını yerine getirecek çok müjdeli haberler duymak demektir.

Rüyada Şeker Toplamak

Sevdikleriniz ile mutlu olmak ve güven hissi duymaya yorumlanır. Zamanında yaşanan güven problemleri tekrar etmez. Rüyada yerden şeker toplamak, kısmetin açılmasına ve bolluk bereket içerisinde yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Şeker Almak

Rüyada şeker aldığını görmek, rahat geçime ve ekonomik yönden kimseye muhtaç kalmadan geçinip gitmeye yorumlanır. Evinizde huzurunuz her geçen gün artar. Rüyada şeker satın almak, birinden iyilik görmek demektir.

Rüyada Şeker Dağıtmak

Rüyada şeker dağıttığını görmek, hayır işlemek ve pek çok insana faydası dokunan işler yapmak demektir. Rüyada şeker vermek, boşuna kuruntu yaptığını öğrenmeye yorumlanır. Beklenen aksilikler gerçek olmaz. Rüyada şeker ikram edilmesi, ön yargılı olduğunuz bir insanın niyetini anlamak, iyi bir insan olduğunu görmek demektir.

Rüyada Ölmüş Birinin Şeker Vermesi

Zamanında yaptığınız iyiliklerden dolayı size duacı olan bir insana yorumlanır. Maddi ya da manevi yapılan yardımlar sayesinde hem siz hem de sevdikleriniz feraha çıkar. Aile içerisinde dert ve keder biter. Rüyada ölüden şeker almak, maddi olanakların çoğalmasına yorumlanır. Borcu olanların borçlarını kapatma imkanı olabilir.

Rüyada Şeker Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, tatlı dilli ve hoş sohbetli insanlarla tanışmaya ve sevilip sayılmaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile daha sık bir araya gelme şansınız olabilir. Gelecek günlerde yalnızlıktan kurtularak hem arkadaş hem de aşk hayatında çifte mutluluk yaşayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Ayşe bahar dedi ki:

    Rüyamda bir odanın içerisindeyim içinde tanımadığım kişiler var odanın ortasında da bir soba var birisi bir yere bir şey atıyor o da zikzak çizerek patlıyor bana bir zararı olmuyor daha sonra küçük kuzenim bana iki avuç şeker getiriyor elime koyuyor uyandığımda kalbimde bir Allah korkusu vardı (istihare namazından sonra gördüm)

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya önemli bir imkana, gelecek haberlere sevinmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status