Rüyada Vahşi Hayvanlar Görmek

Rüyada vahşi hayvan görmek, çevrenizdeki bazen insanların size karşı niyetlerinin pek de iyi olmadığını anlayabilirsiniz. Sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler sizi çok üzebilir. Bazı insanların size karşı niye böyle bir tavır içerisinde olduğunu anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Örneğin çalışan kişiler iş ortamında rakipleriyle bir hayli mücadele edebilirler. Makam mevki konusunda sürekli rekabet içerisinde olabilirsiniz ya da hane içerisinde de sizi kendi rakip gören ve kıskanan kişiler varsa bunlarla mücadele etmeniz gerekebilir. Bazı insanlarla uğraşmak sizi yorabilir. Ancak her hamlenizi takip eden kişilere karşı temkinli olmalısınız. Sizden bir adım öne geçmeye çalışabilirler.

Rüyada tehlikeli hayvanlar görmek, aynı zamanda size zarar vermek isteyen bir insana yorumlanır. Bu kişi size maddi ya da manevi yönde bir zarar vermek istiyor olabilir. Önünüze bazı engeller çıkmasında bu kişinin de payı olabilir. Bu yüzden çok temkinli olmalısınız. Bazı plan ve projelerinizi herkesle paylaşmamaya özen gösterin. Art niyetli kişilere karşı çok daha temkinli olmanız gerekecek.

Rüyada Yırtıcı Hayvan Görmek

Üzerinizde baskı kurmaya ve sizi yönlendirmeye çalışan bazı insanlar olabilir. Bu durumu yakında fark edebilirsiniz ve canınızı sıkabilir. Mesela evliyseniz, eşinizin de size karşı baskı uygulaması yüzünden ilişkinizde zor günler geçirebilirsiniz. Bazen insanların size engel olmaya çalışması ya da sizi kendi isteklerine göre yönetmeye çalışması yüzünden isyan edebilirsiniz.

Rüyada Yabani Hayvan Görmek

Sosyal çevrenizde kıskanç ve fesat insanların olduğuna yorumlanır. Bu kişiler sizin iyiliğiniz istemediklerini bir şekilde belli edecekler. Kimin gerçek dost ya da düşman olduğunu yakın zamanda fark edeceksiniz ve buna göre arkadaş ortamınızda önemli değişimler söz konusu olabilir. Bazı insanlarla yolunuzu ayırabilir daha mesafeli davranabilirsiniz.

Rüyada Vahşi Hayvan Saldırması Görmek

Büyük bir beladan kurtulmak anlamına gelir. Belki de çevrenizdeki insanlar sizi bir konuda uyarabilirler. Hayatınızdaki bir insanın Aslında size zararı dokunduğunu söyleyebilirler ve geleceğiniz için gerçekten radikal ve doğru kararlar alabilirsiniz. Bazı tehlikelere karşı uyarır. Rüyada vahşi hayvan saldırısından kurtulmak, vefasız bir dosta da yorumlanır. Bu kişi sizi çok üzebilir. Bir anda sırtını çevirebilir. Ancak bu kişinin hayatınızdan çıkması sizin için de hayırlı olacak.

Rüyada Vahşi Hayvan Öldürmek

Engelleri aşmak ve selamete erişmek anlamına gelir. Zor sandığınız şeyleri aslında ne kadar kolay başardığınızı göreceksiniz. Yeter ki cesaretiniz olsun. Cesaret ettiniz her konuda başarı sizden yana olacak. Sabır ve cesaret ile birlikte hiçbir zorluk sizi yıldıramayacak.

Rüyada Vahşi Hayvan Sevmek

Hataları telafi etmek ve geçmişten ders almak anlamına gelir. Başınızdan bir takım kötü olaylar geçmiş olabilir. Ancak bunlardan ders çıkararak gelecek için daha doğru seçimler yaparsınız. Aslında bazı hatalar sizin için büyük bir ders olur.

Rüyada Vahşi Hayvan Tarafından Kovalanmak

Üzerinize çok büyük sorumluluklar verilmesi ve bunların altından kalkmak da zorlanmak anlamına gelir. Şu günlerde çok fazla bitkin düşebilirsiniz, neye yetişeceğini şaşırabilirsiniz. Özellikle bazı insanların size karşı bencilce davranışları moralinizi bozabilir.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada vahşi hayvan görmek dost ve düşmanın çok net farkına varmak ve tehlikelerden uzak durmak anlamına gelir. Sizin için hayırlı olmayan insanları hayatınızdan çıkaracaksınız. Gelecek günlerde bazı insanlarla aranıza mesafe koymanız sizin için daha doğru olacak. Maddi ya da manevi yönden de zararlar son dakika önlenebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Enes dedi ki:

  Rüyamda biriyle evime giderken evimim yplumda bir çok çeşit vahşi hayvan gördüm hatta vahşi kedi bile gördüm panter leopar çita aslan gibi ve 2 tanesi bize saldırmaya çalıştı yani kükredi sadece

 2. Mai dedi ki:

  Arkadaşımla parka gittik orda biseyler içtikten sonra bı komşumuz yanima geldi ve istemediğim şeyler söylemeye başladı ben de yanından ayrıldım ve eve geldim binanın önünde duruyordum. Komşumuzun oğlu evden çıkıyordu selam vermek istedim merhaba abi nasilsin napiyosun dedim konuştuk biraz. sonra onunla konuşurken yanında kedi geldi ilk önce sonra köpek sonra ayı geldi ve aslan geldi bissuru vahşi hayvanlarla doldu mahalle. Kapıyı örtmedim gittiklerini görüp hala kapının önünde dikiliyordum. Sonra birden ayı geldi ve ben kapıyı kapatmama rağmen açıp girdi sonra ben yukarı doğru kaçmaya çalıştım merdivenlerden çıkıyorum ama ayı hala dibimde. bizim daire kapısı açık oluyormuş kapının oraya geldim kapıya dayaniyorum içeri girmesin diye. Evde de ablam varmış diyorum bişey ver uzaklastiralim şunu sonra gözüme çakmak takılıyor ver diyorum sonra ayının pencesini yakmak için yaklastiriyorum orda saçım da varmış ve onu da yakıyorum sonra ayıyı bı şekilde uzaklastiriyorum kendimden ve evden sonra elimde çakmak varken uyanıyorum.

 3. Tekin dedi ki:

  İyi günler,
  Rüyamda bir ayının sırtları kovaladığını, yakaladıktan sonra pencesiyle derisini yüzdüğünü ve parçaladığını gördüm. Ayrıca kamp ocagi yanıyordu ve denizin kuruyan kısmı yeniden suyla doluyordu

 4. Zuhal dedi ki:

  Hocam merhaba ruyamda tatil gibi bir yerdeyiz ;evde.Koridorda vahşi hayvanlardan var korkup saklaniyoruz.Ablam beni onlardan korumaya çalışıyor.. Tanımadığım bir çocuk var ağlayan; ben de onu sakinleştirmeye calisiyorum.Ruyamin sonunda başka i odaya giriyorum orda hanımlar sohbet ediyorlar önlerinde konya akide şekeri o şekeri ovuyorlar bana güzel bı sofra kurulu öyle gördüm.

 5. Moogii dedi ki:

  Rüyamda bi çok çeşıt büyük hayvanlar ve bir tane büyük ayı bulunan bir evin içinde ailemle bir gece kaliyoruz ve o evde uyuyamıyorum birşey olurmu birşey yaparlarmi diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük imkanların elinize geçmesine yorumlanır.

 6. Okan dedi ki:

  Hocam Merhaba, Rüyamda köydeki evimizin önünde boş bir arazide onlarca insan ve ben vardım. Bir anda evimizin alt tarafındaki uçuruma benzer tepeden yukarıya doğru AYI SÜRÜSÜ,KURT SÜRÜSÜ VE DEVEKUŞU SÜRÜSÜ arazide bulunan insanların ve benim üzerime doğru gelmeye başladı. Diğer insanlar bağırıp sağa sola kaçarken ben hafif temkinli bir şekilde hayvan sürüsüne doğru bağırıyordum. Yorumlarsanız Sevinirim Hocam… Saygılar.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde bolluk berkeete, rahat etmeye yorumlanır.

 7. Kerim dedi ki:

  Hocam merhaba Rüyamda tanimadığim bir cenaze namazinin olduğu bir kalabaliğin yakinindan geçiyorum.Bir tanede kurbanlil boya duruyordu kalabaliğin içinde.kalabaliğin bazısi dev kafali bazisi uzun saçli ve neredeyse her gördüğüm yüz bana bakiyordu ve suratlar kir pis içindeydi.Bazi insanalrin belden yukarisi çıplakti sanki kurbanlik insan gibi görunmek istemişler ruyada böyle hissetim.Korkarak oradan uzaklaşmaya çalişiyordum en son bir akbaba kalabaliği gordüm siyah renkli ve topluca bakliyorlardi cenaze namazinin cikısindaydı hepsi onlardan da kurtulduktan sonra yaninda birkaç kisiyle çita tarafindan kovalandıgımizi gördüm herkes birtaraafa kaçişti ve ben bir çatiya çikarak kurtuldum. Sanki her an bir yerden vahşi bir hayvan gelecek diye sürekli tekbir aliyordum Sonra eski âşkı olduğum kizin babasınin bize başkalariyla birlikte misafir geldiğini gördum Ben aşik oldugum eski kizla evlenmişim ve aramizda bir tatsizlik olmuş o ara boşanma gibi şeyler geliyor aklima. Kizin babasınin elinde merdiven gibj birşey var hoş geldin diye eline sarilmak istedim ama bir türlu merhabalasamadil sinra içerde tokalaşirız diye biraktik birbirimizi. Aşil olduğum ve rüyada onunla evli olduğum kizinda gelmesini bekliyorum ama gelmediğini görünce üzülüyorum. Gelen misafirlere geçici bir firinda birşeyler pişiriliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güzel ve bazı sorunların gizli saklı şeylerin bitmesine yorumlanır.

 8. Bilal dedi ki:

  Rüyamda ilk önce büyüdüğüm köyde dev tarantulalar gördüm bana saldırıyordular sonra bunlar büyük deve kuşlarına döndü onlarda saldırdı en sonda bu 10 metre yüksekliğinde 3 kafası ola ve her kafasında da 3 kafa bulunan yani toplamda 9 kafası olan devasa bir deveye döndü oda üstüme geliyordu ama hiç biri doğrudan saldırmadı sadece üstüme geliyor gibi oluyordular sanki korkutuyorlardı. Vereceğiniz cevap İçin şimdiden Teşekkür ederim .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan hedeflere yakıdna ulaşmak, maddi sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

 9. Hira dedi ki:

  Rüyamda kardeşlerim ben ve dedem arabayla köye doğru gidiyoruz. Yolda bir anda aşırı kalabalık vahşi hayvan sürüsü görmeye başlıyoruz. Vaşak, koala, gergedan, devasa güvercinler. Bu hayvanların boyutları olduğundan daha büyük ve çirkinler. Annemin doğduğu evin bahçesine doluşuyor hepsi. Biz köyün içine doğru giriyoruz. Yolda ilerlerken kırmızı devasa boyutta boynuzlu bir örümcek arkadan arabaya saldırıyor. Başta boğa zannediyorum onu. Sonra o boğa sandığım örümcek bir tane oğlan çocuğuna saldırmaya çalışıyor. Oğlan bizden yardım istiyor ama yetişemiyoruz. Oğlanı ısırıyor o büyük kırmızı örümcek ama kurtuluyor oğlan ölmüyor. Sonra bir arkadaşım ve ben örümceği öldürmeye karar veriyoruz. Başta öldürdük zannediyoruz. Sonra o kırmızı devasa boyuttaki boynuzlu örümceğin duvarda hareket ettiğini görüyorum. Fakat kimse bana inanmıyor zorla inandırıyorum kendimi. Arkadaşlarla birlikte tekrar örümceği öldürüyoruz zor bir şekilde. O örümceği öldürdükten sonra, parçaladıkça bazı pozitif şeyler oluyor. Herkes o örümcek ölünce çok mutlu oluyor ve bazı kötü cisimler ve kötü olaylar, güzel şeylere dönüşüyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce ve size karşı ön yargılı veya kalbinizi kıran kişilerin af dilemesine yorumlanır.

 10. Münevver dedi ki:

  Merhaba ruyamda bir arkadaşımın evine gittim 6 yaşindaki kızımla birlikte sonra bir yere gitmek için evden çıkıyoruz ve sokakta vahşi hayvanların gezdiğini görüyorum aslan kaplan ayı fil gibi cok korkuyorum ve kızımla birlikte bir yere saklanıyoruz kızımın tuvaleti geliyor orda bir tuvalete götürüyorum ama duvarlar her yer camdan dışardan görüyorum hayvanları ve kızım da cok korkuyor korkudan altına çişini yapıyor çok sinirlenip ona kızıyorum burdan nasıl çıkıp üzerini değiştiricez şimdi diye bir yandanda evine gittiğim arkadaşimi aramaya çalişiyorum telefonla bizi arabayla almaya gelsin diye öylede uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çevrenizden iyilik görmeye, güzel haberler almaya yorumlanır.

 11. İrem dedi ki:

  Rüyamda bir yoldan arabayla geçiyoruz. Arabayı dedemdedem kullanıyor. Sonra önümüzde bir suru ayı görüyoruz. Çöpleri falan karıştırıyorlar tüm mahalleyi sarmışlar. Dedeme bize zarar verebileceklerini söylüyorum. Buradan uzaklaşma gerektiğini söylüyorum. Dedemde tamam diyor tam giderken bir leopar geliyor ve arabamizin üstüne çıkıyor. Ve sivri penceleriyle arabanın üstünü hafif deliyor. Sonra biz kaçıyoruz leopar bizi kovalıyor. Tam arkamızdan geliyor rüyanın sonrasını hatırlamıyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya uzak bir yerdene vinizde misafir agirlamaya; haneden iyi haberler almaya yorumlanir.

 12. İslam dedi ki:

  Rüyamda etrafımda baykuş yırtıcı bir kuş daha vardı birde kurt saldırdı kurtun gırtlağını sıkarken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında güç sahibi olmaya yorumlanır.

 13. Elik dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda işle ilgili bir şehire gitdim. Gitdiyim ilçede camìde ilginç olaylar olduğunu ve benimde bakmamı söylediler.Camiye girib gördük ki vefat eden bir insanın yakınları siyah giyinib çok ilginç bir ayin yapıyorlar.Grup lideri cami penceresinin altında gökdeki ayın tam kafası hizasina gelicekbsekilde oturmus kücük bir kitapdan dua okuyor. Ayine katılmaya başladık ve vahşi hayvanlarla oynadık sevdik onlari.Aslan, yaguar, başak gibi vahşi hayvanlarla arkadaş olduk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yükselmek ve rakiplerinizin önüne geçmeye yorumlanır.

 14. Emre dedi ki:

  Rüyamda vahşi hayvanlar tarafından bütün insanlar kovalamıyordun herkes güvenli yerlere kaçıyordu bende tabiki yakaladıkları insanları param parca ediyorlardı daha önce de bu rüyanın aynısını gördüm ama bu sefer bazı insanlar insanları kovalayıp öldürmeye çalışıyorlardı yorumu nedir sizce?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya her türlü zorluğun geride kalmasına ve iş hayatında bol kazanca yorumlanır.

 15. mehmet dedi ki:

  Rüyamda vahşi hayvan gördüm aslandı galiba ama tam hatırlamıyorum ama sonra iki gorillin kavga ettigini gördüm biri büyük digeri ona göre kücüktü kücük olannın arka baldır tarafı yaralıydı kan yoktu kücük olan büyük gorilin üstündeydi burayı net hatırlıyorum saygılar kolay gelsin

  1. admin dedi ki:

   Güç ve kudrete, iş hayatında makam mevkiye yorumlanır.

   1. Mina dedi ki:

    İki farklı rüya gördüm. Birinde oğlum yabani hayvanların bulunduğu çorak bir arazide kaybolduğu, benim de onu endişe Ve korku içinde aradığım bir rüyaydı. İkinci rüyamda ise çoğunlukla kaplan ve ayıların olduğu kısmen terk edilmiş yerleşim yeri içerisinde kendimi gördüm. İkinci rüyamda beyaz ve siyah çizgili bir kaplanın peşime düştüğünü benim de terk edilmiş merdiveni olmayan 3-4 katlı bir yapıya tırmanmaya çalıştığımı gördüm. La havle çekerek hayra yorayım inşallah. Kolay gelsin..

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya büyük engelleri aşmak, güçlü kimselerle bir araya gelmeye yorumlanır.

 16. buket dedi ki:

  Merhaba, rüyamda yanımda yiğenimle motosikletle gidiyorduk. Etraf çok karanlıktı ve yanımızdan önümüzden sürekli tam olarak bilmediğim vahşi hayvanlar ( aslan, leopar gibi) geçiyordu. Çok karanlık olduğu için el feneri ile etrafı görmeye çalışıyorduk. Yiğenim hem motoru kullanıyordu hemde feneri tutuyordu. Bir ara feneri ben tutayım diye aldım elinden o sırada önümüzden yine bir hayvan geçti ve birden kendimizi inşaat görünümlü bir evde bulduk. Ama içerisinde insanlar yaşıyor gibiydi. Sonra içeriye girdik garaja indik. Garaja inen bir çok merdiven vardı. Hayvanlarda içeriye girmeye başladı. Yukarı çıkıp zillere basmaya başladık ama kimse açmıyordu. Bir taraftan da çok ses yapmamaya çalışıyorduk. Sonra başka merdivenden aşağıya indik aynı garaja geldik yine hayvanlar üzerime saldırmaya başladı. Elime bir demir aldım ve onları kovalamaya başladım. Sanırım birini öldürdüm. Net hatırlamıyorum. Onlarla uğraşırken uyandım. Bu rüyanın bir anlamı var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında zorlukları aşmaya ve başarıya yorumlanır.

   1. Fatma dedi ki:

    Rüyamda yüksek bir yerden, asfalt yolda damızlık boğanın kaçtığını görüyorum. Korkuyorum. Sonra sırtlan ve yaban domuzu görüyorum. Hepsi caddede koşuyorlar. İnsanlar kaçışıyirlar. Ben ise tüm olanları ve hayvanları yüksek bir yerden izliyorum, ürperiyorum. Sonra ortalık sakinleşince bir fırına sığınıyorum. Fırıncı güzel bir kadınmış, ona anlatıyorum. O da hayvanların hiç birini görmediğini söylüyor.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya mesleki hayatta rakiplerinizi geride bırakmak ve kötü kimselerden uzaklaşmaya yorumlanır.

 17. Meryem dedi ki:

  Rüyamda büyük ve ayı gibi bir hayvan gördüm ama 4 ayak üstünde değil 2 ayak üstünde koşuyordu ön bacaklarını el olarak kullanıyordu ve gördüğü herkesi koşturuyordu kimseyi yakalayamadı zarar veremedi en son benim pesime takıldı çok hızlı koşuyordum beni gördüğü halde yakalayamıyordu sokağın içinde koşturuyordum bütün yollar da açıktı çıkmaz değildi ve bir ara eline silah aldı onda da kimseye zarar veremedi

  1. admin dedi ki:

   Zoru başarmak ve maddi güce yorumlanır.

 18. Ayfer dedi ki:

  Merhaba, rüyamda geniş bir bahçedeyiz annem ve kardeşimde biraz uzağımdalar bahçede fare olduğunu düşündüğüm bir şey var bi tilki gelip onu yakaladı bende eyvah avladı diye bağırdım. Annem ve kardeşime seslendim gelip görsünler diye. Bu arada tilki beni farketti üzerime doğru hızla koşmaya başladı. Yaklaştı ayağıma hücüm etti. Bende zarar vereceğini anlayıp hızlı bir reflek hareketle ayağımı çekip kurtardım. Zarar veremedi. Tabiri nedir? Çok merak ediyorum. Yorum yaparsanız çok sevinicem. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç ve mal mülk edinmeye, maddi kayıpları telafi etmeye yorumlanır.

 19. Ayfer dedi ki:

  Merhabalar ben yeni bir ilişkiye başladım ve rüyamda bu adamın sadece bacaklarını gördüm uzanmış yatıyordu ve olduğundan daha kıllıydı. Ama nedense irkilerek uyandım.

 20. Ayfer Gülbiten dedi ki:

  MERHABA, rüyamda kızıl bir tilki gördüm biraz küçüktü yavru olduğunu düşündüm ama bebek değil genç bir kızıl tilkiydi.grniş bahçe gibi bi alandayız fare yada tavşanmıydı tam emin olsmadığım bir şeyi avladı. Bende o anda ah avladı diye bağırdım kardeşim ve anneme bakmaları için seslendim o anda tilki bana doğru hızla yöneldi ve üzerime doğru hücumetti ısırmak için ayağıma saldırırken bende anı bi refleks hareketiyle tilki ısıramadan ayağımı kurtardım. Acaba yorumumuz nedir çok merak ediyorum teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar öfkeli olduğunuz birine karşı duygularınız değişebilir, gönlünüzü alabilir. Aile içerisinde de borçlarınız varsa yakında biter.

   1. zeren dedi ki:

    Merhaba, rüyamda güzel bahceli 2 katli bir evde karışık aile fertleri ile birlikteyiz. Ben ve bir kuzenim saçlarımızi karşılaştıriyoruz.Kizil güzel saclarimiz var. 2.kata cikan merdivendeyiz. Birden kediden büyük bir hayvan sürüsü eve saldırıyor ve herseyi harap ediyor. Bazılarını olduruyorum. Ama cok saskinim inanamıyorum öyle kalakaliyorum.Lütfen yorumlar misiniz?

    1. admin dedi ki:

     Ailenizin maddi durumunun daha iyi olmasına, mal mülk edinmeye yorumlanır.

  2. Sultan dedi ki:

   Merhaba rüyamda Bi yırtıcı kuşun kumesteki başka Bi hayvanın kafasını koparmaya calıştıgını gördüm çok panikledim ama bişey yapamadım o sırada erkek kardeşim geldi ona söyledim ama kumesteki hayvan ölmüstü

   1. admin dedi ki:

    Büyük bir haber almak ve güç kudrete yorumlanır.

 21. Sibel dedi ki:

  Hayirli günler efendim bu sabaha doğru bi rüya gordum yorumlayabilir misiniz acaba.rüyamda bilmedigim bi yerdeyim etrafimdada bir kac kişi var ama kim olduklarını bilmiyom.Ben uzanmış yer yatağında uyuyorum.birden bir hayvan inekle boğa karışımı bilseydi kocaman di boynuzlu.üzerime doğru geldi.Ben kalcalarimin uzerine oturdum.iki defa bana vurmaya çalıştı boynuzlariyla ama üzerimde yorgan oldugu için boynuzlari yorgana degiyordu ben saskindim bir yerim acımadı bir yerrime degmedi ve yaralanmadim. nerden çıktı bana musallat oldu gitmiyor diyordum kendi kendime ama sonra çok durmadi gitti bir köşede oda çöküp uyumaya başladı emin olmak için gittim baktım masum masum uzanmış uyuyor.

  1. admin dedi ki:

   Daha önce görmediğiniz yerlere seyahat edebilir, tek başınıza başarıya ulaşabilirsiniz.

 22. Songül dedi ki:

  Rüyamda vahşi bir hayvan iki tane bebeği kucağına almış onları koruyordu. Sonra o bebeklerde vahşi birer hayvana oldular. Hepsi bana saldırmaya başladı. Sonra hayvanlardan biri diğer ikisini öldürdü sonra bana saldırmaya devam etti ben kurtulmaya çalışıyordum koşuyorum saklanıyordum ama peşimi bırakmıyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Güç ve kudrete, iki yerden birden kısmete yorumlanır.

   1. Sena dedi ki:

    Rüyamda 5 tane neydiğini bilmediğim vahşi hayvan tarafından kovalanıyorduk. ben ve gerçek hayatta tanımadığım fakat rüyamda arkadaşlarım olan kişiler tarafından. Daha sonra plan yaptık ve hayvanlara tuzak kurduk . Ok , mızrak, orak ve sopalarla uzun süre öldürmeye çalıştık öldürmeye çalıştık , fazla güçlülerdi. Ama sonunda hepsini öldürüp gülüşmüştük .. tabiri nedir çok merak ediyorum ?

    1. admin dedi ki:

     Güç kudrete, korku ve endişelerden arınmaya yorumlanır.

 23. Gülizar dedi ki:

  Merhaba Rüyamda görüşmediğimiz dayımın kapısında yani bahçesinde kurt, yavru kurt, kaplan, fil besledim ve yavru kurtu sevebildim ve yavru kurtta çok sevimliydi bana sürekli sırıtıyordu ama ben sürekli şüpheliydim ya bana zarar verirse der gibi ayrıca diğer hayvanları dışarı çıkardığımda ben bir odadan kameran izledim umarım bu kaplan file birşey yapmaz falan sonra yanıma kardeşim geldi elinde yetişkin bir kurt ve iyi anlaşıyorlardı ama ben yinede tedirgindim zarar verir diye ayrıca rüyamda dayımı değil yengemi gördüm sürekli ve yengemde bizim ailede iyi niyetli olmadığı söylenir hep lütfen yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Maddi sorunlar varsa çözülür, hak hukuk yerini bulur, ailevi sorunların çözülmesi için biri çaba gösterebilir.

 24. salih acar dedi ki:

  rüyamda yırtıcı hayvan gördüm ama yanımdan geçti bana zarar vermedi

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında gücün artmasına yorumlanır.

   1. Begüm dedi ki:

    Ben rüyamda orman gibi bir yerdeyim. Küçük de bir kulübe var. Dışarda kurt,aslan,tilki vs… hayvanlar var, etrafta dolaşıyorlar. Ben de onların arasında sarışın mavi gözlü,tombul bir bebeği seviyorum. Hayvanlardan bazıları yaklaşacak gibi olunca uzaklastiriyorum. Hiç birinden zarar görmedik. Sonra bir ara kulübede mısır yediğimi gordum. Yorumlarsaniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

    1. admin dedi ki:

     Korkularını yenmek ve bir şeyler başarmak için daha çok risk almaya yroumlanır.

 25. Mitat dedi ki:

  Aslan ve kurt gördüm bunlar tamamen tırnaktan yaratılmıştı aslan bana iri bir sesle dur dedi. Arkama bakmadan kaçtım çok hızlı bir şekilde ve kurtta kovalama başladı sonra köşede bir yere kadar kovaladılar 1 taşın üstüne çıktım desenli ve çok güzel gözüküyor. Yanında bir musluk var musluğu açtım elime su alıp kurda attım kurt çok az geri çekildi. Kurt bana ihtiyar yaşına göre çok iyisin dedi

  1. admin dedi ki:

   Güç ve kudrete, iş hayatında mevki yükselmesine yorumlanır.

 26. İsmail dedi ki:

  Selamlar; ben rüyamda işyerinde oranızdan gelen yaban domuzu kartal köpek dağ keçisi ve ayırt edemedigim muhtelif türden kuşlar ve bayanların birbiriyle kavga ettiğini görüyorum ve ben onları seyrediyordum. Yorumlarsanız sevinirim saygılar…

  1. admin dedi ki:

   Çok fazla insan tanıyabilir kalabalık ortama girebilirsiniz.

   1. Ayse dedi ki:

    Mrb rüyamda nerdeyse sırtlan sürüsü ve diğer tarfata kaplan sürüşü bir tarafta ailem bende ortada bi anda sırtlanlar ve kaplanlar üzerime doğru kosuyo bana saldiriyo elimde kocaman bi çalı parçası uzak tutmaya çalışıyorum hepsini sonra daha büyük vahşi bi hayvann sırtında annem babam kardeşim evlatlarım duruyo babam birden düşüp hayvann boynuzuna saplanıp acı cekio bi anda hiç bişey olmamış gibi kalkıp hayvanlara doğru koşup beni koruyo babam rüyamı yorumlarsanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya maddi güze, zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 27. Ömer dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda muhtelif vahşi hayvanları bir kafeste zabt etmeye çalıştığımı görmüştüm.

  1. admin dedi ki:

   Büyük sıkıntıları aşmak, bazı insanlardan uzak kalmanın hayırlı olacağına yorumlanır.

   1. Ayfer dedi ki:

    Merhabalar ben yeni bir ilişkiye başladım ve rüyamda bu adamın sadece bacaklarını gördüm uzanmış yatıyordu ve olduğundan daha kıllıydı. Ama nedense irkilerek uyandım.

 28. İslam dedi ki:

  Merhaba, rüyamda yerlerin Kar ile kaplı olduğu , etrafı sadece kızılımsı bulutların aydınlattığı karanlık bir gecede Leopar desenli ama göğsünde ve başında uzun ve heybetli yelesi olan bi hayvan yaklaştı. İki arka ayağının üzerine kalkıp ön ayaklarıyla bana doğru eğildi bende ona sarıldım. Aç mısın diye sordum. Oda kendi lisanında evet dedi. Sonrasında o yarım yamalak bulutların aydınlattığı gecede yan yana yürüyerek ona yiyecek için yardım etme maksatlı yol aldık . Ve ben sanki aramızda bir bağ varmış gibi boynundaki tüylerini avuçlayarak sevgi gösteriyordum. Bu şekilde cerayan eden rüyanın bi anlamı var mı Merak ediyorum . Varsa yardımcı olurzanız sevinirim. İyi çalışmalar .

  1. admin dedi ki:

   Kendine güvenin yerine gelmesine ve maddi anlamda güçlenmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status