Rüyada Birisinin Evini Temizlemek

Rüyada birisinin evini temizlediğini görmek, hane halkının çok mutlu olmasına ve iyi geçinmesine yorumlanır. Evinizde neşe artar ve hayırlı misafirler gelir. Eğer borçlarınız varsa bu borçları kapatabilirsiniz. Borçlarınız yüzünden yaşanan ev içi gerginlikler biter. Hiç kimseye duyurmadan ev içinde problemlerinizi çözebilirsiniz. Dışarıdan kimse ev içi sorunları öğrenmeden çözülür. Bekar olanlar aile fertleri ile anlaşmazlıkları ve fikir ayrılıkları son bulur. Evli olanlar da eşlerinin ailesi ve çevresi ile aralarındaki buzları eritirler.

Rüyada başkasının evini temizlemek, birine iyilik yapmak ve maddi destekte bulunmaya yorumlanır. Gördüğünüz kişi işsiz ise onun işe girmesine vesile olunabilir. Çevrenizde gerçekten yardıma ihtiyacı olan birinin zor gün dostu olabilir, vefakar bir harekette davranabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşının Evini Temizlemek

Yeni bir mal mülk edinerek çevrenizden daha iyi maddi olanaklara sahip olmak anlamına gelir. Daha iyi maddi olanaklar elinize geçebilir. İş kurmak isteyenler kendi işlerinin patronu olurlar. Arkadaş çevresinde en iyi şartlara sahip olunabilir.

Rüyada Birisinin Evini Temizlemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinize hayırlı kazanç girmesine ve borçların bitmesine, evinizde rahat geçinmeye yorumlanır. Diğer aile fertleri ile parasal anlaşmazlıklar biter ve siz de üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirebilir, evinizde çok mutlu olabilirsiniz. Boşanma aşamasında olanlar ise eşleri ile ilişkilerini kurtarabilirler ve yeniden bir çatı altında olurlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status