Rüyada Çorap Görmek

Rüyada çorap görmek, çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesi ile birlikte sevincin artmasına, sevdiklerinizle sık sık gelip gitmeye yorumlanır. Şu günlerde düğün dernek ya da başka sebeplerle evinizde şenlik havası olabilir. Bir yakınınıza da mutlu günü için yardımda bulunabilir, sevdiklerinizin mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Bekar olan bir yakınız varsa da evlenmesinde kişi aracı olabilir, sevip de kavuşamayanlar yakında kavuşurlar. Rüyada kirli pis çorap görmek, hiç istemediğiniz insanlar ile bir araya gelmek ve huzur kaçıran kişilerin size yakın olmasına yorumlanır. Rüyada temiz çorap görmek, gün geçtikçe daha çok para kazanarak rahata erişmeye yorumlanır. Gönlü temiz insanlar karşınıza çıkar. İş hayatında da işleriniz günden güne açılabilir.

Rüyada külotlu çorap görmek, özel hayatınızda bir anda huzurun kaçması be güven problemleri yaşamak demektir. Aklınıza takılan sorular olabilir. Rüyada yünlü çorap görmek, ev sahibi olmak ve yuvanızda mutlu mesut yaşamaya yorumlanır. Rüyada babet çorabı görmek, şan ve şöhret sahibi olmaya, yaratıcı işler yapmaya yorumlanır. Hobileriniz de kazanca dönüşür.

Rüyada Çorap Kaybetmek

Mahkeme ve davası olan kişilerin olumlu sonuçlar almasına ve hakkın hukukun yerini almasına yorumlanır. Rüyada çorabını unutmak, zamanında yapılan haksızlıkları artık unutmak ve oluruna bırakmak demektir. Rüyada çorabını aramak, yeni gelir kapısı aramaya ve yeni bir ek iş denemek demektir. Ortak bir işe de girilebilir.

Rüyada Çorap Giymek

Rüyada çorap giydiğini görmek, maddi anlamda rahata erişerek güven içerisinde yaşamaya yorumlanır. Ev hayatında rahat edemeyenler evinde huzuru bulurlar. Rüyada çorap giydirmek, hayırlı evlatlar yetiştirmek demektir. Rüyada başkasının ayağına çorap giydirmek, yeni bir arkadaş edinmek ve dert ortağı olmaya yorumlanır. Rüyada çorap hediye etmek, ev içi ihtiyaçları tez zamanda karşılamak ve sofranızda rızkın artmasına yorumlanır.

Rüyada Çorap Örmek

Yeni bir iş için kolları sıvamak ve yatırım yapmaya yorumlanır. Maddi durumu iyi olan kişiler yeni mal mülk edinebilirler.  Borcu olan kişiler ise borçlarını çok hızlı bir şekilde kapatabilirler. Başkalarına karşı mahcubiyet ortadan kalkar, haklar eşit dağılır.

Rüyada Çorap Almak

Maddi olanaklarınızda gözü olan birine yorumlanır. Bu kişi borca girebilir ya da bir şekilde sizin olan para pula göz dikip ele geçirmeye kalkabilir. Aile içerisinde de borca giren biri yüzünden elinizdeki birikimleriniz gidebilir. Rüyada çorap satın almak, ev araba arsa satmak isteyenlerin bir süre daha beklemeleri ya da zarara uğrayacaklarına yorumlanır.

Rüyada Yırtık Çorap Görmek

Yeni plan ve projeler yapmak, sizi memnun etmeyen bir şeyi bırakmak demektir. İşinden memnun olmayanlar başka bir işe girebilirler. Rüyada çorabın yırtılması, özel hayatınızda da belirsizlik olmasına yorumlanır. Bir türlü beklentileriniz gerçekleşmez. Sevdiğiniz veya hoşlandığınız insan sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Rüyada çorabın sökülmesi, karmaşık işlerin çözülmesi ve sorunlardan kurtulmaya, refaha erişmeye yorumlanır.

Rüyada Çorap Yıkamak

Sizi sevmeyen ve zararı dokunan insanların hayatınızdan çıkmasına ve gerçek dostlukların devam etmesine yorumlanır. Özel hayatınızda da sıkıntılara çözüm bulunur. Rüyada başkasının çorabını yıkamak, sizi kötü şekilde etkileyen ya da yönlendirmeye çalışan birine yorumlanır. Bu kişiden uzak durmanız yönünde sevdikleriniz sizi uyarabilirler.

Rüyada Çorap Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizi karşılık beklemeden seven insanların çevrenizde olması, iyi dostlar kazanmak, düşmandan uzak durmak demektir. Kötü niyetli insanlar ile yollarınız ayrılır. Sürekli moralinizi bozan kişiler de artık sizden uzak dururlar. Maddi manevi bir rahatlama olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

6 Yorum

  1. Admin b
    • admin
  2. Aslı
    • admin
  3. Aslı
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status