Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek, hayatınıza en doğru şekilde yön vermeye ve keyif almaya yorumlanır. Memnun olmadığınız şeyleri düzeltebilirsiniz. İşiniz veya eğitiminiz ile alakalı sıkıntılarınız varsa da yakında çözülür. Bir süredir evine mutsuz giden kişiler artık evlerine daha mutlu dönerler. Ailenizden de bir şey saklamanıza gerek kalmaz ve tüm işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Rüyada kendi evini görmek, ev hayatında sevince ve mutluluğa yorumlanır. Aile fertlerinin sıkıntıları çözülür. Rüyada taşındığın evi görmek, aileniz için isteklerin gerçek olmasına yorumlanır. Evli olanlar eşleri ile problemlerini atlatırlar. Rüyada başkasının evini görmek, gördüğünüz kişiden iyi haberler almaya yorumlanır. Eğer aileden biri ise çocuk sahibi olacağı haberi gelebilir. Rüyada başkasının evinde kalmak, bazı insanlar ile ilişkinizi sonlandırmaya yorumlanır.

Rüyada yeni ev görmek, başka bir yere taşınmak ve kendi evinde oturmaya yorumlanır. Kiracı olanlar ailesi ile birlikte yeni bir ev sahibi olabilirler. Eğer bir süredir yeni ev alıp yerleşmek istediğiniz bir yer varsa da bunun için ilk adım atılır. Rüyada eski ev görmek, eskisinden daha iyi maddi olanaklara ve borcunuzun kalmamasına yorumlanır. İşsiz olanlar ise girecekleri yeni işte güzel bir gelir sahibi olabilirler. Rüyada eski oturduğu eve geri taşınmak, eksiden kurulan hayallere yakında kavuşmak ve ailenize daha iyi şartlar sunmaya yorumlanır.

Rüyada Büyük Ev Görmek

Yaşam standartlarınızın yükselmesine ve zenginliğe yorumlanır. Ev hayatında geçim rahatlar ve daha iyi maddi imkanlar elinize geçer. Evli olanların eşlerinin maddi durumu eskisinden iyi olur. Rüyada geniş ev görmek, yeni bir ev satın almak ve ganimete yorumlanır.

Rüyada Küçük Ev Görmek

Bu rüya borçlarını kapatmaya ve gelirinizi yettirmeye yorumlanır.Kazancını yettiremeyen kişiler artık kendi ihtiyaçları ve ailelerinin ihtiyaçlarına daha rahat yetişirler. Ev hayatında maddi sıkıntılar biter ve huzurunuz daimi olur.

Rüyada Boş Ev Görmek

Eviniz için istediğiniz şeyleri satın almaya ve evinizi güzelleştirmeye yorumlanır. İşsiz iseniz iş müjdesi verir. Yakında maddi olarak eliniz rahatlar ve artık evinize daha çok katkınız olur. Eğer boşanma aşamasında iseniz eşiniz ile aranız düzelir. Rüyada eşyasız ev görmek, evinizine eksiklerini gidermek ve yenilemeye yorumlanır. Rüyada dağınık ev görmek, belirsizliklerin sırası ile ortadan kalkmasına yorumlanır.

Rüyada İki Katlı Ev Görmek

Bekar olan biri için evlenip yuvanızı kurmaya yorumlanır. Evli olanlar ise eşleri ile birlikte çocuk sahibi olma kararı verebilirler. Hayatınızda büyük değişimler olabilir ancak sonuç mutlu olur. Rüyada müstakil ev görmek, kendi işini kurmaya yorumlanır. İş kurmak isteyenler ilerleyen zamanda sermayelerini bulabilirler. Rüyada dubleks ev görmek, hem iş hem de aşk hayatında çifte mutlulukların yaşanmasına yorumlanır.

Rüyada Çok Odalı Ev Görmek

Mesleki hayatınızda büyük fırsatların önünüze çıkmasına ve kariyeriniz için atacağınız her adımın size mutluluk vereceğine yorumlanır. Bir süredir çaba gösterdiğini her ne iş varsa sonuç hayrınıza olur. Kendi evinizi alabilecek mal mülk sahibi olabileceğiniz bir iş hayatınız olabilir.

Rüyada Ev Aldığını Görmek

Ailenizin maddi durumunun daha iyi olacağına ve evinize toplu para gireceğine yorumlanır. Bir mal mülk satımından yüklü para gelebilir. Rüyada ev satın almak, kiracı iseniz ev sahibi olmaya yorumlanır. İş için de ev değişikliği yapılabilir ve yeni bir yere yerleşebilirsiniz. Atama bekleyenlere hayırlı haber gelir. Rüyada ev sahibi olmak, bekar olan biri için evi olan biri ile evlenmeye yorumlanır. Çalışan kişiler ise ev satın alabilirler.

Rüyada Ev Değiştirmek

İş veya eğitim hayatında yapılacak hayırlı bir değişim ile birlikte aile düzenin de değişmesine yorumlanır. Aileden uzağa taşınmanız gerekebilir. Yurt dışına yapılan bir başvuru varsa da kabul olabilir. Rüyada başka eve taşınmak, yaşam standartlarının yükselmesine ve daha rahat harcama yapılmasına yorumlanır. Bir süredir kısıtlı harcama yapanların eli rahatlar. Rüyada yeni eve taşınmak, yeni yerler gezip görmek ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır. Rüyada yeni ev alıp taşınmak, mal mülkün artmasına ve zenginliğe yorumlanır.

Rüyada Ev Gezdiğini Görmek

Yeni yerler gezip görmek ve yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır. Daha önce hiç görmediğiniz yerlerini görme şansınız olabilir ve bir geziye katılabilirsiniz. Rüyada ev gezmek, aynı zamanda evinizi güzel bir yere taşımaya ve ailenizi ile birlikte ekonomik gücünüzün artacağına yorumlanır. Rüyada uzaktan eve bakmak, yeni bir eve taşınmaya ve atama bekleniyorsa haber gelmesine yorumlanır.

Rüyada Ev Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, mutlu olmaya ve hayatınıza doğru bir yön vermeye yorumlanır. İlerleyen günlerde tüm belirsizlikler biter ve elinizdeki şartlar sizi mutlu eder. Özel hayatınızda da her şey yoluna girer. İç huzuru bulabilir ve doğru insanları hayatınıza alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Sedeff dedi ki:

    Merhabalar Rüyamda erkek arkadaşım askerden gelmiş evlenince oturucağımız evi gösteriyordu bana evin içini gezdim evde önceki yaşayan insanların eşyaları vardı ve ev çok odalıydı sadece yatak odası çok genişti diğer odaları yatak odasına göre dardı ben o evi gezerken çok şaşırmıştım bu ev ne kadar Da açık odalı böyle diye. Sonra yatak odasına girdim ve yatak odası aydınlıktı deniz manzarası da görüyordu. Beni o aydınlık çok huzurlandırdı ama odaların çok ve dar olması da teredütte bıraktı.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sevdiğiniz kişi ile ortak bir sveince, hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status