Rüyada Maskeli Balo Görmek

Bir maskeli balonun size söylediği farklı şeyler nelerdir? İhanet? Kılık değiştirmek mi? Aldatma mı? Yanılsama mı?

Kesinlikle! Bir maskeli balo, kendinizi bir kılık değiştirmenin arkasına saklamak ve gerçek benliği saklamakla ilgilidir. Bir maskeli baloya katıldığınızda, bu harika ve eğlenceli etkinliğe aşık oluyorsunuz. Her gün katıldığınız bir şey olmadığını bildiğiniz için buna doyamıyorsunuz.

Bununla birlikte, bir maskeli balo hakkında rüya görmeye gelince, kendiniz ve çevrenizdekiler hakkında pek çok şey bilmenizin zamanı gelmiştir. Düzenli olarak böyle bir etkinliğe katılmayı hayal etmiyorsunuz.

Rüyada maskeli balo görmek, etrafınızda dolaşan birçok şeyi tasvir eder. Böyle bir olayda olmayı hayal ediyor ama katılmıyorsanız, gerçek benliğinizi çevrenizdeki diğerlerine veriyorsunuz ama diğerleri vermiyor demektir.

En şaşırtıcı şey, çevrenizdeki insanların size karşı dürüst olmadıklarını bilmenizdir. Yine de onlarla arkadaş olmaya devam ediyorsun. Ayrıca, zalim niyetlerini bilmenize rağmen çoğu zaman başkalarına karşı iyisinizdir.

Sembolizm:

Rüyada maskeli balo grülmesi, kılık değiştirmeyi, yalanları, düşmanları ve gerçek olmayan arkadaşları tasvir eder.

Rüyada eşinizin maskeli balo sırasında maske taktığını görürseniz, sizden bir şey sakladığı anlamına gelir. Onunla konuşma ve ona %100 sana karşı dürüst olup olmadığını sorma vaktin geldi.

Rüyada tek başınıza bir maske takmayı görmek, çevrenizdeki bazı insanlara sadık kalmadığınız anlamına gelir. Rüyanda olan, maske takmayanlara bakmayı dene. Açık olman gereken insanlar bunlar.

Ergenlik çağındaysanız ve rüyada kendinizi bir maskeli baloya katılırken görürseniz, arkaşınızın ihanet ettiği bir durum yaşayabilirsiniz.

En Yaygın Maskeli Balo Rüyaları:

Rüyada maskeli baloda maskeleri çıkarmak – Birisi rüyanızda maskesini çıkarırsa, bu onun önünüzde açığa çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada maskeli baloda maske takmak – Maskeli baloda maske takmayı rüyada görmek, başkalarından bir şeyler saklamanız gerekecektir.

Rüyada maskeli baloda dans etmek – Böyle bir rüya, etrafınızdaki diğerlerinin sizi kandırdığı ve parmak uçlarıyla dans ettirdiği anlamına gelir.

Bakınız: Rüyada Maske Takmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status