Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, hayatınıza yeni insanların girmesine ve daha da hareketlenmesine yorumlanır. Çok sıkılan ve bunalan kişiler artık hayattan daha çok keyif almaya başlayabilirler. Monoton süren bir şey varsa artık biter ve hayatınızda güzel değişimler olur. Örneğin işinden memnun olmayanlar yeni bir işe girebilirler. Daha çok keyif alacağınız bir işte çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğitim hayatını değiştirmek isteyenler de bu yönde olumlu bir adım atarlar. Yaşanan sıkıntılar bunalımlar geride kalır. Rüyada kediler görmek, yeni insanlar ile tanışmaya ve kalabalık ortamda bulunmaya yorumlanır. İşiniz sebebi ile de kalabalık bir ortama girebilirsiniz. Rüyada kedi sürüsü görmek, çalışma hayatında yönetici pozisyonuna yükselmek ve daha çok yetkiye sahip olunmasına yorumlanır. Kendi işini yapanlar ise yeni iş alımları yapabilirler. Rüyada birden fazla kedi görmek, sizin sözünüzü dinlemeyen ve inanmayan kişilerin inanmaya başlayacaklarına yorumlanır. İnsanların güveni kazanılır ve daha çok insan tarafından sevilir sayılırsınız.

Rüyada yavru kedi görmek, elinize geçen paranın hayrını görmeye ve yeni eşyalar satın almaya yorumlanır. İşsiz olanlar yeni bir işe girebilirler ve iş hayatında yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Rüyada kedi yavruları görmek, görev ve sorumlulukların artmasına yorumlanır. İş hayatında da yeni görevler verilebilir. Yeni iş ve olanaklar için çaba gösterilebilir.

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Yaşanan talihsizliklerin kısa sürmesine ve daha fazla korku endişe yaşamamaya yorumlanır. Zamanında işlerinizde veya özel hayatınızda yaşadığınız aksilikler talihsizlikler yüzünden endişeye kapıldıysanız her şey düzelir ve aksilikler yeniden tekrar etmez.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

İşsiz iseniz çok iyi kazanç sağlanacak ve hayırlı olacak bir işe giriş yapmaya yorumlanır. Aynı zamanda yeni dostlar ve iş arkadaşlarınız da olabilir. Yalnızlık çekenler hayatlarına yeni birilerini alabilirler. Evli olanlar ise eşlerinden hediye alabilirler.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Hayatınıza girdiği ilk andan itibaren sizi mutlu edecek birine yorumlanır. Hayatınıza büyük bir mutluluk getirebilir ve enerjisi ile sizi de karamsarlıktan kederden kurtarabilir. İşsiz olanlar ise ekonomik özgürlüklerini geri alırlar ve yeniden sosyal hayatlarına geri dönebilirler.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Kırmızı Kedi Görmek

Rüyada Kedi Sevmek

Yakın çevrenizdeki insanların size karşı ilgi alakasının artmasına ve aranızda daha çok güzel olmasına yorumlanır. Güvene dayalı dostluklar kurulur. Nankör kimseler varsa da hayatınızdan çıkarlar, dertleriniz son bulur. Rüyada kedinin tüylerini okşamak, sevdiğiniz insandan daha çok ilgi alaka görmeye yorumlanır.

Rüyada Ölü Kedi Görmek

bir süredir güvendiğiniz biri ile aranızdaki güvenin kırılmasına yorumlanır. Rüyada kedi öldürmek, birine yapılan haksızlık sonrasında çok pişman olmaya yorumlanır. Sizi üzüp kıran biri olabilir. Rüyada kedi kesmek, birine verilen borçtan dolayı pişman olmaya yorumlanır. Söz verdiği zamanda geri ödemeyerek mağdur edebilir.

Rüyada Kedi Isırması

Zorlukların üstesinden gelmeye ve her ne engel varsa aşılmasına yorumlanır. Sizin isteğinizi kırmak isteyen birileri olabilir. Ancak kendinize inandığınız ve yapabilirim dediğiniz bir şeyi başarabilirsiniz. Rüyada kedinin tırmalaması, sizi üzen birinin özür dilemesine ve aradaki buzları eritmeye yorumlanır. Rüyada kedinin çizik atması, yalan dolan söylenen söze inanıp kanmamaya yorumlanır.

Rüyada Eve Kedi Girmesi

Büyük bekleyişin ardından evinize hayırlı haberler ulaşmasına ve mutlu olmaya yorumlanır. Aile hayatında üzüntüler geride kalır. Rüyada eve giren kedileri kovalamak, bir süredir evinize gelmeyen birinin gelecek günlerde evinize gelmesine yorumlanır. Yalan yanlış sözler ortaya çıkar. Rüyada evde dolaşan kedi görmek, sizi mutlu edecek bir insanın hayatınıza girmesine ve güzle bir birlikteliğe yorumlanır.

Rüyada Kedi Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sözünüzü dinleyen ve iyi niyetli uyumlu bir insan yorumlanır. Bekar olanlar iyi bir eş adayı ile tanışırlar. İlişkisi olanlar da kuracakları dostluklarda karşılıklı menfaat görürler ve hayatınıza giren insanlar size güven verirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Nilsu dedi ki:

  Rüyamda evin bahcesindeyken birden bire etrafımı bir sürü turuncu yavru kediler sardı sonra 1 tanesi sırtıma atladı ne yaparsam yapıyım bırakmadı.

 2. salise dedi ki:

  merhaba rüyamda yer sofrasında ablam karşımda oturuyorum sofranın ortasından bir kedi geçiyor sonra eniştem yan tarafımda sofrada et de olsaydı diyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya rahata ermek, berekete yorumlanır.

 3. Kadir Nekir dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda evimin dış kapısının orda dışarı çıkmak için üzerimi giydiğim esnada beyazlı grili bir kedi kuyruğunu kaldırmış ayaklarıma sürünüyor. Bende içimden kim aldı ki bu kediyi içeri diyorum. Daha sonra uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

 4. Serap dedi ki:

  Hayirli aksamlar ruyamda biir yere gidiyorum. Tam olarak hatırlamıyorum rengini ama sanki sariydi.bir kedi bacağımı tirmaladi bacagima bisey olmadı sadece giydiğim külotlu çorap yirtildi.biraz gittim bu defa iki kedi ayrı zamanlarda elimi tttular bırakmadılar yapistirici gibi tutunmuslar kurtulmaya calisiyom olmuyor bir kedi de kucağımda o sırada göğsümden meme ucumu çıkarıp emiyor içinden süt akıyor o meme ucumu emdikce ben daha bir geriliyom ellerim dolu kurtulamiyom kedi zarar vermiyor sadece meme ucunu emiyor. en sonun da birine sesleniyom gel şunu al göğsünden.uyandığımda ter içindeydim normalde hayvanları severim ama pek aynı ortamda olmam ve dokunmam gerçek hayatta.ruyam hayır olsun inşallah şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş veya eğitim sebebi ile başka bir yere taşınmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status